Oyun

Epic Games yılbaşı için fiyatsız oyun dağıtmaya başladı!

Epic Games geçtiğimiz günlerde yılbaşı devri için 15 fiyatsız oyun sunacağını duyurmuştu. Artık şirketin yıllık tatil indirimi yayında ve birçok başlıkta hoş indirimler sunmanın yanı sıra şirket ayrıyeten 15 fiyatsız oyun da verecek. Epic ayrıyeten kullanıcılara 14,99$’dan fazla olan oyunlarda 10$ indirim sağlayan Epic Kuponunu da geri getiriyor.

Şirket bu kapsamda sunacağı birinci fiyatsız oyununu duyurdu. Son derece tanınan olan bir oyun olan Shenmue III birinci fiyatsız oyun olarak karşımıza çıkıyor. Şirket, sırada hangi oyunların olduğunu söylemedi. Hasebiyle tatil devri boyunca verilecek olan 15 fiyatsız oyunu fakat Epic duyurdukça görebileceğiz.

Epic Games yılbaşı için fiyatsız oyun dağıtmaya başladı!

Epic’in neler sunduğunu görmek için her gün mağazayı denetim etmeniz gerekecek. Mağazaya göz atarken Epic Kuponu aklınızda tutmanızda yarar var. Olağanda 50 TL olan bu oyun şu anda fiyatsız olarak sunuluyor. Kampanya ise, 6 Ocak saat 11:00’e kadar geçerli. Epic ayrıyeten oyuncuların fiyatsız eşyaların kilidini açabileceği Fortnite’taki yıllık tatil aktifliğini de başlattı. Bu gelişmelerle birlikte oyun severler için heyecanlı bir devrin resmi olarak başladığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Şu anda fiyatsız olan oyun Shenmue III Epic’in resmi web sitesinde şu sözlerle tanıtılıyor:

“Babasının intikamını almaya kararlı 18 yaşındaki Japon dövüş sanatları ustası Ryo Hazuki olarak oyna. Destansı Shenmue serisinin üçüncü kısmında Ryo, babasının katilinin çok istediği bir eser olan Phoenix Aynası’nın gerisindeki sırrı çözmek istiyor. Bu serüven sırasında, cıvıl cıvıl, doğal hoşluklarla dolu Çin kırsalını sürükleyici bir formda betimleyen yerlere gidiyor. Ryo’nun macerası onu kentlerden ve dağ köylerinden geçiriyor ve buralarda eğitimini ilerletiyor, kumarda talihini deniyor, rekabetçi oyunlar oynuyor ve yarı vakitli işlerde çalışırken Phoenix Aynası’nın arkasındaki gerçeği keşfetmeye çalışıyor.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu