Teknoloji

Far Cry 6 DLC’si Pagan: Control 11 Ocak’ta Çıkıyor

Dönem Kartı’nın bir kesimi olarak Far Cry 6’ya gelen ikinci büyük DLC Pagan: Control, 11 Ocak’ta Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia ve Ubisoft Store ile Epic Games Store üzerinden Windows PC’de çıkacak. Pagan: Control’e erişmek isteyen oyuncuların Far Cry 6’ya sahip olması gerektiğini belirtelim.

Oyuncular, makus adamın külfetli ruhunun derinliklerinde geçen ve “roguelite” tipinden ilham alan yepisyeni bir tecrübede Far Cry® 4’ün ikonik makus adamı Pagan Min’i canlandıracaklar. Ağır aksiyon ve öykü anlatımını harmanlayan Pagan: Control; oyunculara Pagan’ın zihnini keşfetmeleri, geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmeleri ve suçlulukla pişmanlık döngüsünden kurtulmaya çalışırken tanıdık yüzlerle yüzleşmeleri için eşsiz bir fırsat sağlayacak.

Dönem Kartı’nın bir modülü olarak çıkacak olan üçüncü ve son DLC Joseph: Collapse, bu yıl içinde sunulacak ve oyuncuların Far Cry 5’in makûs adamının zihnine girmelerine imkan tanıyacak.

Geliştirilmesi Ubisoft Toronto tarafından yürütülen Far Cry 6, oyuncuları günümüz gerilla ihtilalinin kalbine sürükleyen bir açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Yara adasında Lider Antón Castillo, oğlu Diego’yu kendi ayak izlerini takip etmesi için yetiştirirken ulusunu eski ihtişamına geri döndürme kelamı verdi. Lakin cennetin de bir bedeli var zira ülkesini zenginleştirmek demek, görüşüne aykırı düşenlere boyun eğdirmesi manasına gelir. Oyuncular, Yara’dan kaçmaya çalışan lakin sonunda devrimci küme Libertad’a katılan, askeri okuldan terk bir yerli olan Dani Rojas olarak Yara’yı özgürleştirme hedefini üstlenecekler. Dani olarak oyuncular, şimdiye kadarki en yaratıcı ve yenilikçi cephanelik ile Far Cry şekli “Resolver” yani tahlilci gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu