Teknoloji

Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler şokta!

Sıfır araç piyasası döviz kurundaki son artışlarla birlikte farklı bir noktaya geldi. Bu artışlardan en çok etkilenen modellerden birisi de Fiat Doblo. Ülkemizde en çok satılan hafif ticari araç olan Doblo, şu anda ise fiyatlarıyla adeta el yakıyor. Pekala lakin yaşanan son gelişmelerin akabinde modelin yeni fiyat listesi nasıl şekillendi?

Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler şokta!

Şu anda ülkemizdeki en ucuz sıfır Fiat Doblo 234.900 TL’den satılıyor. Yani en azından markanın resmi internet sitesinde yazan bedel bu. Araç baz donanım düzeyinde 1.3 litrelik dizel motoru ile bir arada geliyor. 95 beygir gücünde olan bu motora ise manuel şanzımanın eşlik ettiğini söylemekte yarar var. Lakin bu motoru kullananlar, motorun aracı çekerken zorlandığını ve ilerleyen vakitlerde enjeksiyon arızası verdiğini ileri sürüyor.

Fiat Doblo’nun bile bu fiyatlara satılıyor olması hakikaten üzücü. Bunu aracı küçümsemek açısından söylemiyoruz. Zira Doblo yapısı gereği zati bir fiyat-performans otomobiliydi. Hatta hafif ticariler içerisinde en çok tercih edilen modellerin başında gelmesi de zati bu sebeptendi. Lakin gelinen noktada Doblo fiyatlarının artık uygun olduğunu söylemek çok da kolay değil. Modelin versiyon seçenekleri ve fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

1.3 M.Jet 95HP E6D Easy Manuel Dizel

Fiyatı: 234.900 TL

1.6 M.Jet 105 HP E6D Easy Manuel Dizel

Fiyatı: 247.900 TL

1.3 M.Jet 95HP E6D Safeline (5” Multimedya) Manuel Dizel

Fiyatı: 243.900 TL

1.6 M.Jet 105 HP E6D Safeline (5” Multimedya) Manuel Dizel

Fiyatı: 256.900 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu