Teknoloji

Fiat Egea Cross fiyat listesi: En ucuz SUV

Sıfır otomobil piyasasında taşlar yerinden oynadı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde alınan ÖTV kararı, markaların birer birer fiyat güncellemesi ile sonuçlandı. Ülkemizde üretim yapan Fiat da bu araba üreticilerinden birisi. Şirketin en çok beğenilen araçlarından birisi ise hiç elbet ki Fiat Egea Cross. Yerden yüksek yapısıyla SUV tutkunlarını kendine çeken araba, ülkemizde ziyadesiyle satılıyor. Araç hali hazırda Türkiye’de satılan en ucuz SUV modeli pozisyonunda bulunuyor.

Fiat Egea Cross fiyat listesi: En ucuz SUV

Şayet yeni bir otomobil satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız lazım. Çünkü bildiğiniz üzere ülkemizde sıfır araba fiyatları çok öngörülebilir değil. Münasebetiyle da Fiat Egea Cross almak isteyenler bir an evvel somut adım atmak zorunda. Pekala lakin aracın ülkemizdeki versiyon seçenekleri ve yeni fiyat listesi nasıl şekillendi? Gelin lafı daha fazla uzatmadan donanım seçenekleri ve fiyatlarına yakından bir göz atmış olalım.

Fiat Egea Cross baz donanım düzeyinde kullanıcılara 1.4 litrelik akaryakıtlı bir motor sunuyor. 95 beygir güç üreten bu motora ise manuel şanzıman eşlik ediyor. Araç bu donanımıyla şu an 261.500 TL’den satılıyor. Şayet akaryakıt yerine dizel motor tercih edecekseniz ödemeniz gereken bedel en az 367.800 TL oluyor. Tüm versiyon seçenekleri ve şimdiki fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

1.4 Fire 95 HP Street Manuel Akaryakıt

Fiyatı: 261.500 TL

1.0 Firefly 100 HP Street Manuel Akaryakıt

Fiyatı: 357.400 TL

1.3 M.Jet 95 HP Street Manuel Dizel

Fiyatı: 367.800 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu