Teknoloji

Fiat Egea fiyatlarına beklenen indirim geldi! Dolar artmadan alın!

Sıfır araba fiyatları ülkemizde oldukça arttı. Buna maalesef ki Türkiye’de üretilen arabalar de dahil. Fiat Egea Sedan da bahsi geçen araçlardan bir tanesi. Araba uygun fiyatlı olması beklenen bir aile arabası fakat kazın ayağı hiç de o denli değil. Yapılan artırımlardan Egea ailesi de etkilendi ve durum epey berbat noktalara gitti. Her ne kadar ÖTV indirimi sonrası fiyatlar gerilese de bu kâfi değil. Pekala lakin son güncellemelerin akabinde Fiat Egea Sedan fiyatları nasıl şekillendi? İşte biz de haberimizde bu sorunun yanıtını arıyor olacağız. İsterseniz lafı uzatmadan başlayalım!

Fiat Egea fiyat listesi: İndirim geldi!

Fiat Egea Sedan baz donanım düzeyinde 1.4 litrelik akaryakıtlı bir motor ile birlikte geliyor. 95 beygir güç üreten bu motora ise manuel şanzıman eşlik ediyor. Easy olarak geçen donanım şu anda ülkemizde 245.500 TL’den satılıyor. Şayet akaryakıt yerine dizel motor tercih edecekseniz ödemeniz gereken en az para 329.400 TL oluyor. Bu bağlamda akaryakıt yerine dizel tercih etmenin çok da bir mantığı kalmıyor. Çünkü ortadaki fiyat farkı hakikaten de fecî. Lakin tekrar de tercih natürel ki de sizin.

Fiat Egea Sedan B sınıfı bir sedan modeli ve sınıfında önemli rakipleri mevcut. Bunlardan esas olanları Renault Taliant ve Honda City. Alışılmış ortada önemli fiyat farklarının olduğunu söylemek mümkün. Dilerseniz artık lafı fazla uzatmadan sizleri Egea Sedan’ın versiyon seçenekleri ve yeni fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Akaryakıtlı

Fiyatı: 245.500 TL

1.3 M.Jet 95 HP Easy Manuel Dizel

Fiyatı: 329.400 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu