Teknoloji

Fiat elektrikli modeli ile muazzam görünüyor!

Fiat markası olan Chrysler elektrikli araçlar kategorisine ismini yazdırmak istiyor. Bu manada çalışmalar yapan firmanın yeni elektrikli modeli yakında yola çıkabilir.

Geçen yıl Las Vegas‘taki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda Chrysler, 1930’lardan bu yana birinci defa Airflow ismini canlandırdı.

O vakitler Airflow, aerodinamik olarak gelişmiş bir sedandı. Vakti yansıtan dizaynıyla teknoloji fuarında gösterilen model, Airflow Vision ismi verilen şık bir elektrikli konseptti.

Bu ayın başlarında, Chrysler Airflow‘un gelişmiş bir versiyonu, Stellantis‘in Yazılım Günü sunumunda sonuncu üretim dizaynının ön izlemesi gösterildi. Hiçbir detay paylaşılmadı, lakin daha fazlasını öğrenmek için uzun mühlet beklemek zorunda kalmayacağız zira yeni Chrysler Airflow konsepti, 5-8 Ocak‘ta Las Vegas‘ta düzenlenen 2022 CES‘te görücüye çıkacak.

Elektrikli crossover ile ilgili detaylar hala çok az fakat Stellantis bunun “markanın pak mobiliteye ve sıkıntısız temaslı müşteri tecrübelerine dönüşümüne öncülük edeceğini” söylüyor. Geçen yıl gösterilen konseptle karşılaştırıldığında, yeni Airflow konsepti üretime daha yakın görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu