Teknoloji

Ford fiyatları düşürdü! Puma fiyatlarını görenler inanamadı!

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Ford Puma olacak. B Sınıfı bir SUV modeli olan Puma, şu ana kadar kullanıcılara çok fazla versiyon seçeneği sunmuyordu. Lakin firma tarafından paylaşılan yeni fiyat listesi, versiyon seçeneklerinin de genişlediğini bizlere söylüyor. Pekala lakin yapılan son değişikliklerin akabinde modelin fiyat listesi nasıl şekillendi?

Ford Puma fiyat listesi: Bu fiyatlar kaçmaz!

Ford Puma baz donanım düzeyinde karşımıza 1.0 litrelik akaryakıtlı motoru ile birlikte geliyor. 95 beygir güç üreten bu motor 6 ileri manuel şanzıman ile kombine edilmiş. İsmi Style olarak geçen paketin fiyatı ise hali hazırda 450.500 TL olarak görünüyor.

Otomatik vitesli bir Ford Puma satın almak isterseniz ödemeniz gereken bedel en az 486.900 TL oluyor.

Ford Puma’nın sınıfında Peugeot 2008, Volkswagen T-ROC üzere önemli rakipleri var. Fakat tekrar de Puma şık tasarım yapısı sayesinde ülkemizde ilgi gören araçlardan bir tanesi olmayı başardı.

Hatta fiyatlar biraz daha düşerse kelam konusu model sınıfında liderliğe bile oynayabilir. Aracın fiyat listesinin tamamına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu