Teknoloji

Ford Kuga bu fiyatlardan kaçmaz! Bir ay sonra bu fiyatlar hayal!

Ülkemizdeki SUV merakı gün geçtikçe daha da artıyor. Otomotiv devleri de pastadaki hisselerini arttırmak için piyasaya birbirinden savlı modeller sürmeye devam ediyor. ABD merkezli şirket Ford da bu markalardan birisi. Markanın B sınıfındaki SUV aracı Puma iken C sınıfındaki aracı Kuga. Ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi sayesinde büyük ailelerin tercihi olan Kuga, yüksek fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Ford Kuga fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne!

Modelin 2022 yılına ilişkin yeni fiyat listesi de yayınlandı. Lakin biz listeyi gördüğümüz vakit keşke yayınlanmasaydı dedik. Zira markanın ülkemizde çizmiş olduğu yüksek fiyat siyaseti, Kuga’nın 2022 fiyat listesi ile adeta arşa çıkmış. Çünkü aracın baz donanım düzeyindeki fiyatı bile tam 611.200 TL.

Kuga giriş donanımda karşımıza 1.5 litrelik akaryakıtlı motor ile birlikte geliyor. 120 beygir güç üreten bu motora 6 ileri olan manuel şanzıman eşlik ediyor. Bahsi geçen paketin fiyatının 611.200 TL olduğunu da biraz evvel söz etmiştik.

Şayet otomatik şanzımanlı versiyonu satın alacaksanız ödemeniz gereken bedel en az 685.900 TL oluyor. Natürel bu donanımda motorun dizel olarak geldiğini de belirtmekte yarar var. Tüm versiyon seçenekleri ve fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Titanium 1.5L EcoBlue 120PS 8 İleri Otomatik Dizel

Fiyatı: 685.900 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu