Teknoloji

Free Fire Kadro Ruhu Kampanyası Başlıyor

Garena’nın Free Fire için orijinal kampanyası Ekip Ruhu, dünyanın dört bir yanından oyuncuları bu baharda kendilerini söz etme seyahatine davet ediyor.

Takım Ruhu, dünyanın dört bir yanından, Free Fire karakterleri (Alvaro, Notora, Shirou ve Kapella) tarafından temsil edilen ve kendilerini ekseriyetle kendilerini yerlerinde olmayan ve etraflarındaki diğerlerinden farklı hisseden dört gencin kıssasını anlatıyor. Bu da, kendilerini tarz ve müzik üzere başka yollarla kanıtlama ve tabir etme kararlılıklarını güçlendiriyor. Kendi eşsiz kültürleri ve kişilikleri ile Free Fire’ın Takım Ruhu’nu, Free Fire’da savaşırken birbirlerinin bireyselliğini kucaklıyor.

Free Fire’ın Grup Ruhu üzere, gelecek kampanya da tüm dünyadaki oyunculara, Free Fire’da canlı oyun içi kostümler, müzik tipleri ve eşsiz dövüş tarzları aracılığıyla kendilerini tabir ederek kişiselliklerini ve eşsiz kişiliklerini kutlamaları için güç vermeyi amaçlıyor.

4 Şubat’tan itibaren, Free Fire hayranları ve oyuncuları, oyundaki eşsiz moda tarzlarını tabir etmenin yanı sıra yenilenmiş bir arayüz, özel koleksiyonlar ve heyecan verici oyun içi misyonlar dizisiyle gruplarıyla birlikte tarz içinde savaşmayı dört gözle bekleyebilirler.

12 Şubat’ta Ekip Ruhu’nun şahsileştirilmiş topluluklarında yer aldığı bir müzik görüntüsü da yayınlanacak. Ekip Ruhu’nun özüne uygun olarak tema müziği, dört karakteri temsil eden reggae, funk, pop ve K-pop olmak üzere dört çeşidin eşsiz bir karışımını sergileyecek.

Alvaro

lvaro kostüm paketi, mavinin heyecan verici bir tonuna sahip. Alvaro, bir çift şık koşu ayakkabısı ve tekmeyle en sevdiği müzik çeşidi olan reggae’ye tam bir rahatlık içinde geçebiliyor.

Notora

Notora’nın ateşli kıyafetinden mor bir alev çıkıyor. Bu ürkütücü makyaj, kendine itimat ve cümbüş getiriyor – takım kurma ve grubuyla funk müzik partisi yapma zamanı geldiğinde kullanmak için kusursuz bir seçim!

Shirou

Duman yayan bir kıyafet Shirou’yu süslüyor. Işıldayan vurgular, Shirou’nun kümesinin genel cazipliğini arttırıyor ve pop müzik hayranına havalı bir hava veriyor.

Kapella

Free Fire’ın oyun içi pop yıldızı Kapella, uyumlu bir bere, eldivenler ve diz üstü çizmelerle tamamlanmış canlı iki parçalı bir kostüm giyiyor – biraz K-pop yeteneği içeriyor.

Free Fire hayranları ve oyuncuları, Grup Ruhu kampanyası sırasında yenilenen arayüzün, özel koleksiyon öğelerinin ve oyun içi aktifliklerin canlı renkleriyle büyülenmeye hazırlanabilir. Mevcut dört çarpıcı kostüm paketine ve başka koleksiyon öğelerine ek olarak, oyuncular 4 Şubat’tan itibaren başlangıç adasında Grup Ruhu’nu yakından ve ferdî performans sergileyerek yakalayabilirler!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu