Oyun

From Software, Yeni Bir Armored Core Oyunu Geliştiriyor

Dark Souls serisi, Bloodborne ve Sekiro: Shadow Die Twice üzere değerli oyunların geliştiricisi olan From Software’in yeni oyunu Armored Core 6’nın ekran imgeleri geçtiğimiz günlerde sızdırıldı. Söylentilere nazaran Armored Core 6, Hidetaka Miyazaki tarafından yaratılan yeni bir “bilimkurgu dünyası” içerecek.

GameSpot’un haberine nazaran, Resetera’da “Red Liquorice” isimli kullanıcı tarafından paylaşılan ve birinci olarak Görüntü Games Chronicle tarafından tespit edilen bu ekran manzaralarının, üçüncü şahıs aksiyon oyunu hakkında yapılan bir anketin kesimi oldukları tez ediliyor. Savlara nazaran Armored Core 6, oyunculara üç boyutlu ve dinamik bir aksiyon ve ferdileştirme konusunda da çok derecede özgürlük sunacak.

Kıssaya gelince, Armored Core 6’da hükümetler, şirketler ve nüfuzlu tarikatların, insan toplumunu değerli ölçüde ilerletme potansiyeline sahip Melange olarak bilinen gizemli bir husus için savaşacağı belirtiliyor. Ekran imgelerinin sızdırılmasına neden olan ankette belirtilene nazaran, oyunda silah ve bıçak kullanarak hem uzun hem de yakın menzilli hararetli savaşlara girip güçlü düşmanlarla savaşacağız. Ayrıyeten bu ankette, oyunda çeşitli mech’lere pilotluk yapacağımız için haritanın da buna uygun formda çok katmanlı olarak tasarlandığı vurgulanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu