Mobil

Galaxy A53 5G, 25W Şarj Adaptörü İle Gelebilir

Samsung Galaxy A53 5G modelinden aylardır sözün tam manasıyla sızıntılar geliyor. Hâlâ aygıtın şimdi resmiyete dökülmemesi ise işin heyecanını artırıyor. Aygıt hem NBTC hem de FCC tarafından onaylandı. Bu noktada aygıtın FCC tarafından test edildiği tabir ediliyor. 25W’lık bir şarj aygıtıyla birlikte denendiği de aktarılıyor.

Bu bağlamda A53’ün en az bir versiyonunun kutuda 25W‘lık bir şarj aygıtıyla gönderilebileceği ihtimali kuvvetleniyor. Lakin FCC telefonun tıpkı azamî şarjı destekleyen bir şarj aygıtıyla yahut buna misal bir şeyle eşleştirildiğinde nasıl sonuçlar alındığı da görmek istemiş olabilir.

Yeni sertifikalar Galaxy A53 5G’nin bir sürümünün SMA536E/DS model numarasına sahip olduğunu doğruluyor. Model numarasında yer alan (DS – Dual Sim ) çift SIM fonksiyonelliğini temsil etmelidir.

Ayrıyeten evvelki söylentilere nazaran telefonun 6.46 inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekran, optik ekran içi parmak izi sensörü, Exynos 1200 yongası, dörtlü art kamera konseyimi (64 MP ana sensörlü), 12 MP ön kamerası ile geleceği biliniyor. Pil konusunda 5.000 mAh kapasitenin olması bekleniyor. Ek olarak 25W şarj takviyesinin de sunulacağı düşünülüyor.

Aygıtın resmiyet kazandığında kutu içeriğinden şarj adaptörü çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Çünkü S serisiyle birlikte A53’te de olmayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu