Mobil

Galaxy S22 Lansman Tarihi Katılaştı

Samsung, Galaxy S22 serisinin lansmanının gerçekleştirileceği Galaxy Unpacked 2022 tarihini resmen açıkladı. Buna nazaran, aktiflik daha evvelki sızıntıların tersine 9 Şubat tarihinde TSİ 18:00’de gerçekleştirilecek.

Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra akıllı telefon modellerinin tanıtılması beklenilen aktiflikte bilhassa Ultra modelinin S Pen slotu ile öne çıkacağı söyleniyor. Samsung’un aktiflik için hazırladığı görüntüde “ışık kurallarını çiğneyin” tabirine yer vermesi aygıtların düşük ışık şartlarında çekim konusunda savlı olacağını akıllara getiriyor.

Öteki taraftan, Galaxy S22 serisinin satışlarının 24 Şubat’ta başlaması bekleniyor ve üç modelden birini ön sipariş verenlerin, Galaxy Buds da dahil olmak üzere yeniden kimi ikramlara sahip olabileceği belirtilmiş.

Aktiflikte diğer aygıtların olup olmadığına dair bir haber yok fakat Galaxy Tab S8 serisini de sahnede görmeyi bekliyoruz. Yakın vakitte yapılan bir sızıntı, serinin olağan bir Tab S8, daha büyük bir Tab S8+ ve daha da büyük ve daha güçlü bir Tab S8 Ultra olmak üzere üç aygıt içereceğini ortaya koydu.

Aktiflik Samsung’un resmi YouTube hesabından canlı olarak izlenebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu