Mobil

Galaxy S22 Serisi İçin Sevkiyat Gecikmesi Olabilir

Galaxy S22 serisi ile tedarik sıkıntıları yaşayan Samsung, aygıtların satış tarihlerinde değişiklik yapabilir.

Samsung’un 9 Şubat’taki Unpacked aktifliğine on günden az bir müddet kala, ünlü gazeteci Jon Prosser, Samsung’un yaklaşan Galaxy S22 telefonlarının satış tarihlerini erteleyeceğini ve arz istikametli meseleler yaşadığını söyledi. Paylaşılan bilgiye nazaran S22 serisi, 9 Şubat’taki büyük aktifliğin çabucak akabinde ön siparişe açılacak. Kullanıcılar aygıtları sipariş edecek olsa bile çabucak kavuşamayacak üzere görünüyor. Resmi satışlar S22 Ultra varyantı için 25 Şubat, S22 ve S22+ varyantları için ise 11 Mart tarihine ertelenecek.

Galaxy S22

Galaxy S22+

Galaxy S22 Ultra

Samsung şimdi sevkiyat gecikmesi söylentileri hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Bu bağlamda telefonların ne vakit satışa çıkacağını öğrenmek için 9 Şubat’taki Unpacked aktifliğine kadar beklememiz gerekecek. Kısa mühlet evvel, üç yeni S serisi aygıtı detaylı olarak ayrıntılandıran büyük bir sızıntıyla karşılaştık. Galaxy Tab S8 serisinin de piyasaya sürülmesinde bir gecikme olacak mı şimdi net bir bilgi kelam konusu değil.

Son olarak Galaxy Unpacked aktifliğine kısa bir müddet kalmasına karşın aygıtın bütün ayrıntılarını öğrendik diyebiliriz. Son

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu