Mobil

Galaxy S22 ve Galaxy Tab S8 Lansman Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung cephesindeki gelişmeler soluksuz devam ediyor. Şimdiyse Samsung Galaxy S22 ve Galaxy Tab S8 resmi lansman görüntüleri sızdırıldı.

Hakkında neredeyse tüm ayrıntıları öğrendiğimiz amiral gemisi S22 ve tablet Tab S8’in Unpacked lansmanında gösterilecek resmi görüntülerini da erkenden görmüş olduk. Unpacked lansmanı 9 Şubat tarihinde yapılacak.

Sammobile’in haberine nazaran; dohyun854 isimli Twitter kullanıcısı tarafından sızdırılan görüntülerin gerçek dışı olma ihtimali zayıf görünüyor. Çünkü tıpkı kullanıcı geçtiğimiz gün Samsung’un pazarlama sunumlarını da paylaşmıştı. Galaxy S22 serisine ilişkin görüntü, muhtemelen kaynağın görülmesini engellemek için bulanıklaştırılmış durumda. Bize sırf Samsung’un yaklaşmakta olan lansmanı için hazırladığı pazarlama içeriği hakkında bir fikir veriyor.

Ancak Galaxy Tab S8 modelinin görüntüsü ise epey net: yani bulanıklık yok. Görüntü içeriğinde S Pen’in yeni S8 için nasıl iyileştirildiğinin üzerine vurgu yapılıyor. Bununla birlikte stylus kalemi için farklı fonksiyonlardan de bahsediliyor.

S22’in Avrupa fiyatı da geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Son olarak Galaxy Unpacked lansmanın 9 Şubat tarihinde başlayacağını tekrar hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu