Teknoloji

Galaxy Tab S8 Serisinin Tanıtım Görselleri Paylaşıldı

Galaxy Tab S8 tanıtım görselleri Twitter üzerinden servis edildi. Twitter’daki evleaks kullanıcı isimli Evan Blass, çalışmalarına devam ediyor. Blass’in yaptığı paylaşımlar tabletin renk seçenekleri ve aksesuarları hakkındaki ayrıntıları ortaya çıkarıyor.

Paylaşılan görsellerin bir adedinde ekosistem ahengine örnek verilmiş. (Galaxy S22 Ultra ve Tab S8 ile tıpkı anda Adobe Photoshop üzerinde çalışma.) Görsellerde tabletle birlikte S22 Ultra modelinin ahenk içerisinde çalıştığını net bir halde görmüş oluyoruz.


Galaxy Tab S8 + Galaxy S22

Bu paylaşımın yanı sıra tam manasıyla ekosistem eserlerinin yer aldığı farklı bir görsel de mevcut. Galaxy Tab S8, Galaxy Watch4,  Buds2 ve Galaxy S22 Ultra. Bunun haricinde S22 modeliyle birlikte Tab S8’in de olduğu farklı bir görsel de mevcut.

Tab S8, S22 Ultra, Watch 4, Buds 2

Tab S8 ve S22

Aşağıdaki görselde tabletlerin renk seçenekleri açıkça aşikâr oluyor. Hepsinin tek ortak noktasi ise üzerlerinde yer alan siyah renkli şerit. Tabletler; Gümüş, Siyah ve Pembe renkten oluşuyor.

(Tablet) S8 serisi

(Tablet) S8 serisi

Tab S8 klavye

Tab S8 klavye + S Pen

Tabletin klavyeli kılıfı da mevcut. Dileyen kullanıcılar tableti tıpkı bir dizüstü bilgisayar üzere de kullanabilecek. Son olarak yarın Unpacked kapsamında Tab S8’in resmiyet kazanacağını tabir edelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu