Mobil

Galaxy Unpacked 2022 Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung, Galaxy Unpacked 2022 aktifliğinin tarihine karar vermiş olabilir. Son savlara nazaran, 8 Şubat tarihinde merakla beklenen Galaxy S22 ailesi de dahil olmak üzere birçok eser tanıtılacak.

Ddaily‘nin haberine nazaran, Galaxy Unpacked 2022 8 Şubat’ta sona erdikten sonra, ön siparişler çabucak 9 Şubat’ta başlayacak. Kısa bir mühlet sonra da Samsung’un MWC 2022’de uzunluk göstermesi bekleniyor lakin bu aktiflikte şirketin yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisinden bahsetmek yerine Galaxy ekosistemine odaklanacağı varsayım ediliyor.

Haberde ayrıyeten bir Samsung Electronics yetkilisinin Galaxy Unpacked 2022 aktifliğinin ne vakit başlayacağına dair şunları söylediği belirtilmiş: “8 Şubat’ta yapılacak aktifliği onayladık ve Ocak ayının sonuna kadar davetiye gönderme zamanlamasını tartışıyoruz. Piyasaya sürülmemiş eserler hakkında teyit veremiyoruz.”

Galaxy S22 serisinin satışlarının 24 Şubat’ta başlaması bekleniyor ve üç modelden birini ön sipariş verenlerin, Galaxy Buds da dahil olmak üzere kimi ikramlara hak kazanacağı tabir ediliyor. Seçtiğiniz modele bağlı olarak Samsung’un daha fazla üst düzey fiyatsız eser sunup sunmayacağı ise belirli değil.

Samsung’un resmi olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra’yı piyasaya sürmesi bekleniyor. Bahsi geçen modeller için özel olarak tasarlanmış aksesuarlar da Galaxy Unpacked 2022 sırasında görücüye çıkabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu