Mobil

Galaxy Watch 4 İçin Büyük Yazılım Güncellemesi Geliyor

Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic akıllı saatler gelişmiş beden kompozisyonu içgörülerinin yanı sıra koşucu ve bisikletçilere özel gelişmiş aralıklı idman programlarını getiren büyük bir yazılım güncellemesi alıyor. Ek olarak Samsung, kendisinden ve ortak perakendecilerden temin edilebilecek çok sayıda yeni saat yüzü ve yeni bir saat kayışı serisi sunuyor.

Beden kompozisyonu maksatları ve bilgileri, şahsî fitness seyahatinizde yolda kalmanıza yardımcı olacak günlük ipuçları ve hatırlatıcılar içeriyor. Özellik sayesinde yük, beden yağ yüzdesi ve iskelet kası kütlesi dahil olmak üzere belli beden kompozisyonu maksatlarınız hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Bunları akıllı telefonunuzdaki Samsung Health uygulamasından görmeniz de mümkün olacak.

Güncellenen aralıklı idman özelliği ise koşucuların ve bisikletçilerin özel yoğunluk idman seansları ayarlamasına ve izlemesine imkan tanıyacak. Samsung ayrıyeten, kendinizi ne kadar zorladığınızı size bildirmek için VO2 Max okumasının bir yüzdesini ve antrenman sırasında kaybettiğiniz ter ölçüsünü ve güzelleşmek için ne kadar su tüketmeniz gerektiğini ölçen yeni bir ter kaybı göstergesi de sunuyor. İdmanınız sona erdikten sonra 2 dakikaya kadar bilgi üreten dinlenme kalp atış suratı ölçümleri de bir başka yenilik olacak.

Samsung, nasıl daha âlâ dinleneceğiniz konusunda size şahsileştirilmiş ipuçları veren yeni bir uyku koçluğu programı da sağlıyor. Program, her kullanıcı için günlük rutinlerine nazaran özel olarak hazırlanıyor ve TV’ler ve akıllı ışıklar üzere SmartThings aygıtlarını saat sizin uyuduğunuzu algılar algılamaz otomatik olarak kapatabilen yeni bir özellik.

Güncelleme, Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic için 10 Şubat’ta yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu