Mobil

Galaxy Z Fold 4 İçin Konsept Render Görselleri Paylaşıldı

Samsung’un katlanabilir telefon serisi Z Fold’un dördüncü kuşağı olan Z Fold 4’e ilişkin görsellerle birlikte Güney Koreli teknoloji devinin yeni model üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Galaxy Unpacked 2022 lansmanıyla birlikte Galaxy S22 serisine resmiyet kazandıran Samsung, katlanabilir modellerini de genişletmeye devam edecek üzere görünüyor.

Birkaç önde gelen akıllı telefon konsepti oluşturucusu, Samsung Galaxy Z Fold 4’ün nasıl görünebileceği konusunda kendi görüşlerini paylaştı. Fakat her ikisi de büyük ölçüde Galaxy S22 Ultra‘dan ilham alıyor üzere görünüyor. S22 Ultra, Samsung’un en yeni amiral gemisi modellerinden bir tanesi pozisyonunda yer alıyor. Bu nedenle, tıpkı vakitte ultra premium bir amiral gemisi olduğu için Fold4’ün benzeri bir tasarımı devralması mantıklı olacaktır.

Ben Geskin’in Z Fold 4 konsept işlemesi, evvelki jenerasyonlarla birebir form faktörünü koruyor. Lakin kamera modülü büsbütün değişmiş görünüyor. Galaxy Z Fold 3; üç kamera ve bir flaş barındıran tek bir kamera kurulumuna sahipti. Ancak Z Fold 4 renderı, S22 Ultra ile neredeyse tıpkı görünen kamera sistemini benimsiyor.

1 of 3

Apple Lab Konsept

Apple Lab Konsept

Apple Lab Konsept

Samsung tarafından hiçbir açıklama yapılmadı. Bu nedenle paylaşılmış olan Galaxy Z Fold 4 render görseller külliyen gerçeği yansıtmayacaktır. Şirketin buna benzeri bir tasarım yapması da mümkün. Z Fold 4 modelinin 2022 üçüncü çeyrekte resmiyet kazanması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu