Oyun

GeForce NOW, LG Akıllı TV Modelleri İçin Betadan Çıktı

NVIDIA bulut oyun servisi GeForce NOW, şirket tarafından duyurulduğu üzere artık LG akıllı TV modelleri için beta sürümünden çıktı. Bulut oyun servisini, belli LG TV’lerde birinci kere Kasım 2021‘de şirketin şu ana kadar beta sürümünde olan bir Smart TV uygulaması oluşturmak için LG ile iştirak yaptığı sırada görmüştük.

NVIDIA’nın bulut oyun servisiyle uyumlu TV modelleri ortasında 80 pazarda belli 2021 ve üzeri LG 4K OLED, QNED Küçük LED ve NanoCell TV modelleri yer alıyor. Uyumlu TV modeline sahip olanlar LG Content Store’a giderek oyuna göz atabilir ve indirme düğmesine basabilir.

GeForce NOW uygulaması için yeni bir güncelleme, NVIDIA GPU’ları yahut bir SHIELD TV aygıtı kullanan üyeler için yapay zeka dayanaklı bir seçenek içeren bir çözünürlük ölçeklendirme seçeneği de sunuyor. Bu özelliği kullanarak bant genişliği sınırlamaları olan oyuncular, monitörlerinin doğal çözünürlüğüyle eşleşen daha keskin grafiklere sahip olabilecek. NVIDIA’ya nazaran, ölçeklendirme seçeneklerinin üç mod ise; standart, geliştirilmiş ve yapay zeka geliştirilmiş.

Bu hafta akış hizmetine gelen yeni oyunlar da bulunuyor. Bu oyunlar ortasında Mortal Online 2, Daemon X Machina, Metro Exodus Enhanced Edition, Tropico 6 ve Assassin’s Creed III Deluxe Edition yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu