Oyun

Ghostwire: Tokyo Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Tango Gameworks’ün geliştirdiği ve Bethesda’nın yayıncılığını üstlendiği aksiyon-korku oyunu Ghostwire: Tokyo’nun çıkış tarihi sızdırılmış üzere görünüyor. Bethesda, bir mühlet evvel Ghostwire: Tokyo oyununun bu yılın bahar periyodu içerisinde çıkış yapacağını doğrulamıştı. Lakin yeni bir sızıntı bilgi, daha net bir çıkış tarihine işaret ediyor: 24 Mart.

“MP1st” isimli internet sitesi tarafından paylaşılan ve GamesRadar’ın aktardığı bilgiye nazaran, Ghostwire: Tokyo için açılan PlayStation Store sayfasında, oyunun çıkış tarihi kısa bir müddetliğine paylaşıldı ve daha sonrasında bu bilgi sayfadan kaldırıldı. Lakin MP1st, çıkış tarihi bilgisi sayfadan kaldırılmadan evvel sayfanın bir ekran imgesini almayı başarabildi ve bu sayede oyunu çıkış tarihi ortaya çıkmış oldu.

Aslında Ghostwire: Tokyo’nun 2021 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Lakin salgın periyodunda neredeyse her şirketin başına geldiği üzere, Tango Gameworks’ün de oyunu geliştirme süreci uzadı ve oyunun çıkışı bu yıla ertelendi.

Bu ortada Ghostwire: Tokyo oyunu, PlayStation ile yapılan mutabakat nedeniyle konsol tarafında aşikâr bir mühlet için sadece PlayStation’a özel olacak. Lakin PlayStation ile yapılan mutabakatın müddeti dolduktan sonra, oyun Xbox platformuna da gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu