Oyun

God of War PC 1.0.5 Güncellemesi Yayınlandı

God of War PC 1.0.5, PC platformuna getirilen oyuna yeni özellikler eklemenin yanı sıra yakın vakitte sunulan DLSS sertleştirme özelliğiyle ilgili bir sorunu da tahlile kavuşturuyor.

Geçen hafta sunulan 1.0.4 güncellemesi bir DLSS sertleştirme özelliği eklemişti. Bu da oyuncuların netleştirme düzeyini ayarlamasına müsaade vererek, oyuncuların NVIDIA’nın sürece teknolojisiyle karşılaştığı birtakım sıkıntıları düzeltti. Sunulan yeni yama, kaydırıcıyı “0” olarak ayarlarken özelliğin devre dışı bırakılmasını engelleyen bir sorunu düzeltiyor. Ek olarak, bu yeni güncelleme çeşitli başka düzeltmeleri paketliyor ve oyuna yeni bir fare hassas modu da dahil olmak üzere toplam 3 yeni özellik ekliyor.

Geliştirme grubu tarafından da paylaşıldığı üzere, AMD donanımında performans sıkıntılarına neden olan bir sorun da tespit edilmiş durumda ve şu anda bunun için bir düzeltme için çalışıldığı belirtiliyor. Takım bunun için şimdilik bir tarih ise veremiyor.

God of War hem PC hem de PlayStation 4 (ve PlayStation 5) için tüm dünyada mevcut. Sony, PC sürümü geçtiğimiz ay piyasaya sürülen oyunun başarılı olduğunu paylaşmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu