Oyun

God of War PC Sürümü Çıktı, 4K 60 FPS Oynadık!

PlayStation oyun konsolunun efansanevi oyunu God of War, bugün nihayet PC kullanıcıları için erişime açıldı. Biz de oyunu hem GTX 1060 hem de RTX 3080 Ti ile 1080p ve 4K çözünürlükte test ettik. 4K Ultra+ ayarda test ettiğimiz oyunda ASUS’un ROG STRIX RTX 3080 Ti ekran kartı ile rahatlıkla 60 FPS’nin üstüne çıkmayı başardık.

Yüksek Kalite Grafikler

PC’de geliştirilmiş, ilgi cazibeli görseller. En yüksek performans için limitsiz kare hızı  destekleyen aygıtlarda gerçek 4K çözünürlüğün keyfini çıkarın. Yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş yansımalar, GTAO ve SSDO eklentileri ve çok daha fazlası için grafik seçeneklerinden ayarlarınızı yapabilirsiniz.


God of War PC sürümü, oyunun şimdiye kadarki yüksek görsel kalitesini sunuyor.

NVIDIA DLSS ve Reflex Dayanağı

Nvidia RTX GPU’larda kare oranını artırırken keskin ve hoş imajlara ulaşmak için Deep Learning Harika Sampling (DLSS)’in yapay zeka gücünden yararlanın. GeForce GPU’larda oyunun içinde reaksiyonlarınızı daha süratli yansıtan ve daha sert kombolar yapmanızı sağlayan NVIDIA Reflex low latency teknolojisini kullanın.

Denetimleri Özelleştirme

DUALSHOCK 4 ve DUALSENSE kablosuz denetim aygıtları, öteki gamepadler, büsbütün özelleştirilebilir klavye ve mouse ayarlarıyla oyun stilinize uyacak formda denetimleri ayarlayabilirsiniz.

Ultra-wide Dayanağı

Oyuna hiç olmadığı kadar dahil olun! Panaromik geniş ekranda, İskandinav Diyarındaki nefes kesici görüntülerin keyfini çıkarın. God of War 21:9 geniş ekran takviyesiyle, kusursuz teatral vizyonu genişleten bir sinema kalitesi vizyonu sunuyor.


Oyunu isterseniz 8K bile oynayabilirsiniz. Ayrıyeten DLSS dayanağı de mevcut.

Olimpos Tanrıları’na karşı intikamını geride bırakan Kratos, artık İskandinav İlahları ve canavarların diyarında bir adam olarak yaşıyor. Bu acımasız dünyada ayakta kalmak için savaşmak ve oğluna da savaşmayı öğretmek zorunda…

İkinci bahta sıkı sıkıya sarıl

Kratos bir defa daha baba oldu. Onun hürmetini kazanmak isteyen Atreus’un akıl hocası ve koruyucusu olarak bu tehlikeli dünyada kendisini takip eden öfkeyle başa çıkmanın yollarını arıyor.

Canavarlarlarla dolu dehşetli, ilkel ve karanlık dünyaya seyahat

Olimpos’nun süslü mermerlerini gerisinde bırakan Kratos ile birlikte Viking öncesi İskandinav Diyarının mert ormanlarını, dağlarını ve mağaralarını içeren yaratıkları, canavarları ve kendi Rablerinin panteonunu keşfet.

Fizikî savaşta içgüdülerini kullan

Kratos’un İskandinav Diyarındaki büyük, yiğit ve yorucu dövüşlerine, God of War’daki yeni omuz üstü kamerasıyla oyuncu da birinci kere bu kadar dahil oluyor. Yeni ana silah ve yeni yetenekler, God of War serisinin tamamlayıcı ruhunu koruduğu üzere bu oyun çeşidinde yeni bir vizyon açıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu