Teknoloji

God of War Takviyeli AMD Adrenalin 22.1.1 Şoförü Çıktı

AMD, NVIDIA Game Ready 511.17 şoförünün yayınlanmasının çabucak akabinde yılın birinci Radeon Software Adrenalin yazılım güncellemesini kullanıma sundu. Sürüm 22.1.1, “Monster Hunter Rise” ve “God of War” için optimizasyonlar ve performans artışlarıyla bir arada geliyor.

Şimdiki sürümle birlikte God of War 4K Ultra ayarlarda çeşitli RX 6000 serisi ekran kartlarında testler yapıldı ve %7’ye varan performans artışları sağlandı. Kırmızılılar ayrıyeten dört farklı sorunu çözmüş.

Birinci olarak, birden fazla yüksek çözünürlüklü monitöre sahip sistemlerde bellek saatinin boş görünmesine neden olan bir kusur giderilmiş görünüyor. Ayrıyeten Radeon şoför güncellemesinin akabinde Power Tuning profillerinin yanlışsız yüklenmemesine neden olan bir sorun de giderildi.

Adrenalin 22.1.1 şoförünün WHQL imzalı olmadığını not olarak düşelim. AMD’nin yeni şoförünü indirmek için resmi web sayfasını ziyaret edebilir yahut Radeon Software yazılımını kullanarak güncelleme yapabilirsiniz.

  • Monster Hunter Rise
  • God of War
  • Yüksek ekran bant genişliğine ve dikey aralıklardaki farklılıklara sahip birden çok monitör sisteme bağlandığında, kullanıcıların bellek saat bedellerini boş görmesine neden olan bir sorun giderildi.
  • En son Radeon şoförüne yükselttikten sonra bir kullanıcı evvelce kaydedilmiş bir ayar profilini içe aktardığında, kaydedilmiş Power Tuning ayar profillerinin hakikat yüklenmediği bir sorun çözüldü.
  • Halo Infinite oynarken görsel bozulmalar yaşanması.
  • Radeon Boost aktifleştirilmiş DirectX 12 kullanan Radeon ekran kartlarında Fortnite oynarken titremeler yaşanması.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu