Oyun

Gods Will Fall Fiyatsız Oldu

Epic Games Store gizemli oyun aktifliği ile her gün oyun yağdırdıktan sonra olağan haftalık rutinine geri döndü. Hatta hatırlarsanız şirket son bombayı ise Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy koleksiyonu ile patlatmıştı. Şirket bu hafta ise olağanda 110 TL pahasında olan Gods Will Fall oyununu fiyatsız olarak dağıtıyor.

Oyunda insanlığın son umudu sizsiniz. İlahların insanlık üzerindeki acı verici hâkimiyeti bin yıldır sürerken zulmederek her erkeğin, bayanın ve çocuğun kendilerine bir bağlılık yeminiyle körü körüne itaat etmesini istiyorlar. Rablerin isteğini yerine getirmeyenleri ise acımasız bir vefat bekliyor. Gods Will Fall’da rablerin insanlık üzerindeki acımasız denetimini ortadan kaldırmak için çaresizce çabalayan yavuz savaşçıların yabanî gayretlerini deneyimleyeceksiniz. Verilen her kararın akabinde ferdî bir hikaye ortaya çıktığını da belirtelim.

  • İşletim Sistemi: Windows 10 x64
  • İşlemci: Intel Core i5 yahut AMD muadili
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 yahut AMD muadili
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Gods Will Fall’u 13 Ocak tarihine kadar arşivinize katabilirsiniz. Bir sonraki armağan oyun ise Galactic Civilizations III olarak açıklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu