Oyun

GTA 5 Yeni Kuşak Yükseltmesi Fiyatsız Olmayabilir

Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick’e nazaran Grand Theft Auto V: Enhanced Edition, oyuncular için fiyatsız bir yükseltme olmayabilir. Digital Trends’in aktardığı habere nazaran, yatırımcı toplantısı sırasında bir soruyu yanıtlayan Zelnick, oyuncuların GTA 5 yeni kuşak versiyonu için ödeme yapmak zorunda kalacağını belirterek “Satın almak için birçok neden olacak.” dedi.

Lakin Strauss Zelnick’in yaptığı bu açıklama ile oyunu yeni jenerasyonda birinci sefer oynayacak olan yeni oyuncuları mı kastettiği, yoksa mevcut oyuncuların oyunun yeni jenerasyon versiyonunu oynamak için ödeme yapmalarının gerekeceğini mi kastettiği aşikâr değil. Rockstar Games’in ve Take-Two Interactive’in bu vakte kadarki stratejilerini düşününce, oyunun yeni kuşak yükseltmesinin fiyatlı olma ihtimali daha ağır basıyor üzere görünüyor.

Grand Theft Auto V: Enhanced Edition’ın 15 Mart’ta çıkış yapacağı geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto 6 duyurusu ile birlikte açıklanmıştı. GTA 5 yeni kuşak sürümünün yanı sıra oyunun çok oyunculu modu olan Grand Theft Auto Online da kendi bağımsız çıkışını gerçekleştirecek.

Bunların yanı sıra Grand Theft Auto V: Enhanced Edition için muhtemel bir fiyat bilgisi paylaşılmadı. GTA 5 yeni kuşak konsollarda piyasaya sürüldüğünde, 4K çözünürlük ve saniyede 60 kare dayanağı, daha yüksek çizim aralığı, daha detaylı dokular, HDR ve ışın izleme dayanağı de dahil olmak üzere bir dizi görsel düzgünleştirmeye sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu