Oyun

Guild Wars 2: End of Dragons Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu

ArenaNet tarafından 2012 yılında PC için piyasaya sürülen fantezi MMORPG oyununun üçüncü genişlemesi olan Guild Wars 2: End of Dragons için son çıkış tarihi duyuruldu. Buna nazaran, End of Dragons resmi olarak 28 Şubat’ta 29,99 dolar fiyat ile piyasaya sürülecek.

Genişleme paketi, Guild Wars 2 oyuncularını birinci olarak Guild Wars: Factions’ta tanıtılan Cantha bölgesine götürecek. Oyuncular, seyahatlerinde dragonjade olarak bilinen gizemli unsurun arkasındaki sırları ve onun Canthan medeniyetinin eşsiz teknolojisine güç verme yeteneğini keşfedecekler.

Oyun için yeni yatay ilerleme seçenekleri ortasında balık tutma, skiffs (beş oyunculu kümeler için çok oyunculu yelkenli gemiler) eklenmesi yer alırken, oyunun birinci ortak savaş bineği olan kuşatma kaplumbağası, bir arkadaşla geçiş ve dövüş için yeni oyun imkanları sağlayacak. Guild Wars 2’nin her bir mesleğinin temel oynanışını değiştiren dokuz yeni seçkin uzmanlığa ek olarak, büyük ölçekli, açık dünya aktiflikleri, oyunun yemyeşil yeni harita alanları boyunca geri dönecek. Bu da oyuna tekrar oynanabilirlik sağlayacak.

Yeni oyun imkanlarına ek olarak yesyeni bir öykü oyuncuları kıtada destansı bir maceraya götürecek. Tyria’nın yaşlı ejderhaları etrafındaki en eski gizemlerden kimilerine ışık tutacak olan Guild Wars 2 takımına yeni karakterler de katılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu