İnternet

HBO Max’in Korsan Temalı Güldürü Dizisinden Birinci Fragman Geldi

Dünyanın en başarılı üretimci şirketlerinden birisi olan HBO, Mayıs 2020’de kendi fiyatlı dijital içerik platformu HBO Max’i piyasaya sürmüştü. O günden beri HBO’nun tüm eski ve yeni üretimlerine mesken sahipliği yapan HBO Max, Türkiye’de dijital içerik platformları ortasındaki çekişmeyi artıracak biçimde ülkemize giriş yapacağını açıklamıştı.

HBO, Türkiye’ye giriş yapacağı tarihi sadece ‘2022’ olarak açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye Genel Müdürü de belirli olan şirketin yeni üretimleri da haliyle ülkemizde yakından takip edilmeye başladı. Bu imaller ortasına katılan son üyeyse yeni güldürü dizisi Our Flag Means Death oldu. HBO, yeni dizisinden birinci fragmanı yayımladı.

Our Flag Means Death fragmanı:

Korsan temasında bir güldürü olacak olan Our Flag Means Death, tarihte ‘centilmen korsan’ olarak da anılan Stede Bonnet’i bahis alacak. Dizi, bir aristokrat olan Bonnet’in korsan olmak için ayrıcalıklı hayatından vazgeçişini gösterecek. Dizinin oyuncu kadrosuysa muhtemelen üretimin en can alıcı noktası olacak.

Our Flag Means Death, oyuncu takımında Thor: Ragnarok ve Thor: Love and Thunder’ın direktörü ve son olarak Free Guy’da gördüğümüz Taika Waititi’ye yer verecek. Blackbeard karakterini canlandıracak Waititi’nin yanı sıra takımda Fred Armisen, Nat Faxon, Leslie Jones, Samba Schutte, Rhys Darby (Stede Bonnet) yer alacak. Dizi, mart ayında yayımlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu