Teknoloji

Herkese Açık Gerilim Testi Başlıyor: 3–7 Şubat Tarihlerinde World War 3 Fiyatsız

World War 3, Herkese Açık Gerilim Testi kapsamında 3 Şubat TSİ 15.00’den 7 Şubat 15.00’e kadar fiyatsız oynanabilecek!

Geliştiricilerin hedefi , hafta sonu boyunca mümkün olduğunca fazla oyuncuyu oyuna davet ederek World War 3’yi ve sunucularını bir dayanıklılık testine tabi tutmak. Oyun hâlâ Kapalı Beta etabında olsa da bu büyüklükteki bir test sayesinde Mart 2022’de World War 3’nin fiyatsız Açık Beta’ya çıkabilmesi için hazırlıkların tamamlanabileceği belirtiliyor.

Ayrıyeten 3 – 7 Şubat tarihlerinde World War 3’ye giriş yaparak Herkese Açık Gerilim Testi’ne katılan tüm oyuncular, çok özel bir miğfer elde edecek!

Herkese Açık Gerilim Testi’ne katılmak çok kolay:

  • World War 3’yi 3 Şubat’ta MY.GAMES adresinden fiyatsız olarak indirin (Steam üzerinden oynuyorsanız Herkese Açık Gerilim Testi’ne erişim talep etmeniz gerekiyor. Bununla ilgili daha fazla bilgi için biraz aşağıdaki SSS kısmına bakabilirsiniz)
  • Bir MY.GAMES hesabı oluşturun ve giriş yapın.
  • Heyecan verici çevrimiçi savaşlarla dolu bir hafta sonu boyunca savaş meydanı sizleri bekliyor. Oyuna giriş için rastgele bir satın alım gerekmiyor, ve Kapalı Beta Paketi’ne sahip arkadaşlarınızla oynamak için önünüzde hiçbir mani yok!

Hâlâ Kapalı Beta Paketi’ni satın almadıysanız bu aktiflik, oyunu deneyimlemek için bulunmaz bir fırsat. Halihazırda Kapalı Beta’yı oynuyorsanız,  arkadaşlarınızı savaşa katılmaya davet edebilirsiniz. Birkaç raunt Taktik Harekât (Tactical Ops) ve Ekipli Vefat Maçı (Team Deathmatch) için grubunuzu kurun ve arkadaşlarınıza işin inceliklerini gösterin. Sonuçta birlikten kuvvet doğar!

Herkese Açık Gerilim Testi’nde Türkçe lokalizasyonun yer almayacağını belirtelim.

Herkese Açık Gerilim Testi, 3 Şubat TSİ 15.00’den 7 Şubat TSİ 15.00’e kadar Kapalı Beta Testi  dahilinde yapılacak hudutlu müddetli bir etkinliktir. World War 3’yi şu anda sadece Kapalı Beta Paketi satın alan oyuncular oynayabiliyor lakin Herkese Açık Gerilim Testi erişilebilir olduğunda herkes World War 3 Kapalı Beta Testi’ni oynayabilecek. Rastgele bir satın alım gerekmiyor ve Kapalı Beta Paketi’ne sahip arkadaşlarınla oynamak için pakete gereksiniminiz yok. Sadece PC’nizin sistem özelliklerinin iyi durumda olduğundan emin olun!

Herkese Açık Gerilim Testi, bütün oyunculara World War 3 Kapalı Beta Testi’nin tamamında ilerleme fırsatı sağlar. İçerikler oyunda olduğu sürece hiçbir sınırlama bulunmuyor!

World War 3’yi MY.GAMES adresinden 3 Şubat’ta fiyatsız olarak indirin, bir MY.GAMES hesabı oluşturun, giriş yapın ve oynamaya başlayın! Steam’de oynamak istiyorsanız bir sonraki soru ve karşılığı okumanızı öneririz.

Hazır olduğunuzda heyecan verici çevrimiçi savaşlarla dolu bir hafta sonu boyunca savaş meydanına kısmın. Giriş için bir pürüz bulunmuyor ve Kapalı Beta Paketi’ne sahip arkadaşlarınızla oynamak için bir maniniz yok.

Steam’deki World War 3 sayfasına gidin, fragmanlar ve ekran imajlarının çabucak altında yer alan “Erişim Talebi” seçeneğine tıklayın. Talebinizi onaylayın ve World War 3’nin  3 ila 7 Şubat ortasında keyfini çıkarın!

Evet, biz de bunu istiyoruz! Herkese Açık Gerilim Testi’nin hiçbir aksilik olmadan ilerlemesini istesek de kimi teknik problemlerle yahut oynanış meseleleriyle karşılaşabilirsiniz. Rastgele bir yanılgıyı ve sorunu Discord‘da bunun için ayrılan cbt-feedback (KBT geribildirimi) kanallarımızda kesinlikle bildirin. Ayrıyeten oyunu yaklaşık iki saat boyunca oynadıktan sonra MY.GAMES GameCenter’da  yer alan anket doldurmak için bir bildirim alacaksınız.

Tecrübenizi öbür oyuncularla paylaşmak istiyorsanız Discord, Twitter, Facebook ve Reddit‘te World War 3 topluluğuna katılabilirsiniz.

Evet! Herkese Açık Gerilim Testi bittikten sonra World War 3’yi oynamaya devam etmek için MY.GAMES veya Steamüzerinden bir Kapalı Beta Paketi satın almanız kâfi.

Herkese Açık Gerilim Testi sırasındaki ilerlemeler Kapalı Beta Testi’nin kalanına aktarılır. Kazanılan TP üzere birtakım ilerlemeler, tüm oyuncuların savaşa eşit kurallarda başlamalarını sağlamak için Mart 2022’de oyun Açık Beta’ya çıktığında sıfırlanacak.

Kapalı Beta Paketi içerikleri, Twitch Drop’ları ve Kapalı Beta periyodunda abonelikler ile referanslardan elde edilen özel mükafatlar kalıcı olarak kaydedilecek ve Mart 2022’de oynaması fiyatsız Açık Beta çıktığında erişilebilir olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu