Oyun

Hideo Kojima, 2022 Planlarını Paylaştı

2022 için kimi planlarını paylaşan ünlü oyun imalcisi Hideo Kojima, bu yıl içerisinde radikal bir proje denemeyi ve görüntü takımına daha fazla yatırım yapmayı planladığını tabir etti. Kojima, birebir vakitte bir tıp radyo projesi üzere yeni bir şeyin peşinden gidebileceğini de söyledi.

Kojima’nın tweet’inde bahsetmiş olduğu “video ekibi”, Kojima Productions’ın 2021 yılı içerisinde açtığı sinema ve televizyon ünitesiyle ilgili olabilir. Los Angeles merkezli bu takım, televizyon, müzik ve sinema alanlarında yaratıcı ve yetenekli profesyonellerle çalışmayı hedefliyor.

Tüm bunları yakın vakitte Twitter üzerinden paylaşan Hideo Kojima, 2021’in çok sıkıntı bir yıl olduğunu, lakin pandemiden kaynaklanan zorluklara karşın, Kojima Productions takımının, PlayStation 5 için Death Stranding Director’s Cut’ı çıkarmayı başardığını belirtti. Bunlara ek olarak Kojima, takımının 2021 yılını yeni projelerle ilgili önemli bir biçimde hazırlık ve deneyler yaparak geçirdiğini de aktardı.

Kojima Productions’ın hangi yeni oyun projeleri üzerinde çalıştığı hala bilinmiyor. Bununla birlikte Kojima’nın Microsoft ile yeni bir Xbox özel oyunu üzerinde çalıştığına dair birtakım söylentiler mevcut. Lakin bu söylenti, şimdi doğrulanmış değil. Bunların yanı sıra kasım ayının sonunda Kojima’nın paylaştığı bir tweet, kendisinin yeni oyun projesinde Norman Reedus’un rol alabileceği söylentilerinin ortaya çıkmasına neden olmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu