Oyun

Hitman Trilogy, Game Pass’e Geliyor

IO Interactive; Hitman (2016), Hitman 2 ve Hitman 3’ü tek bir pakette birleştiren Hitman Trilogy koleksiyonunu duyurdu. Hitman Trilogy, 20 Ocak’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store) platformları için satışa sunulacak. İşin hoş yanı, çıktığı üzere Xbox Game Pass ve PC Game Pass’e gelecek.

Bununla birlikte Hitman üçlemesini tek bir pakette sunan Hitman Trilogy, bilhassa oyuna birinci sefer girmek isteyenlerin üç oyuna birden erişmelerini kolaylaştıracak. Bundan evvel üç oyunu birden satın almak, oyuncular için oldukça masraflı olabilirdi. Lakin artık üç oyun birden tek bir pakette olduğu için daha uygun bir fiyata satın alınabilecektir.

Şirket, VentureBeat’in haberine nazaran Hitman 3’ün ikinci yıl planlarını da paylaştı. Bu planlar içerisinde oyuna iki yeni modun dahil edilmesi yer alıyor. Bu modlardan biri olan Elusive Target Arcade ayrıyeten 20 Ocak’ta Hitman Trilogy’nin çıkışıyla birlikte oyuna dahil edilecek. Bu mod, oyuncuları ardışık amaçları indirmekle görevlendirecek. İkinci mod olan Freelancer ise roguelike ögeleri içerecek ve bu baharda oyuncuların beğenisine sunulacak.

Bunların yanı sıra yeni bir harita ve “Codename: Rocky” isimli yeni bir içerik de bu yıl içinde gelecek. IO Interactive, tıpkı vakitte PC sürümüne ışın izleme eklemek de dahil olmak üzere oyunla ilgili çeşitli teknik iyileştirmeler üzerinde de çalışıyor. Ayrıyeten Hitman Trilogy’nin PC versiyonunda VR takviyesi de bulunacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu