Oyun

Hogwarts Legacy Eylül Ayında Çıkabilir

Birinci olarak PCGamesN tarafından paylaşılan bilgiye nazaran, “The Arka and Making of Hogwarts Legacy” kitabının 6 Eylül tarihinde çıkacağı açıklandı. GamesRadar’ın haberine nazaran kitap, büsbütün Hogwarts Legacy oyunuyla ilişkili olduğu için kitabın oyunla birebir vakitte çıkacağı söylentileri ortaya çıktı ve bu da Hogwarts Legacy’nin mümkün çıkış tarihi olarak Eylül ayına işaret ediyor.

Daha evvelki kimi söylentiler, Hogwarts Legacy’nin 2023 yılına ertelenmiş olabileceğine işaret ederken WarnerMedia CEO’su Jason Killar ise Twitter’da oyunun bu yıl içerisinde çıkacağını ima eden bir açıklamada bulunmuştu. Şu anda kesin olarak bildiğimiz tek bilgi, Hogwarts Legacy’nin, Harry Potter cihanında geçen Fantastik Canavarlar 3 sinemasından sonra piyasaya sürüleceğidir. Kelam konusu sinemanın çıkış tarihi ise 8 Nisan.

Her iki durumda da, Hogwarts Legacy oyunu hakkında daha fazla şey duymamız çok uzun sürmeyecek diye umut ediyoruz. Çünkü Aralık 2021’de oyunun geliştiricisi WB Games Avalanche, merakla beklenen RPG oyunu hakkında son bir yılda epeyce az haber paylaşılmasının akabinde, meraklı hayranlara 2022 yılı için daha fazla haber kelamı vermişti.

Hogwarts Legacy, Eylül 2020’de birinci defa tanıtıldığından beri, oyunla ilgili çok az bilgi edinebildik. Şayet WB Games sahiden de bu yılın eylül ayında oyunu çıkartmayı planlıyorsa, yakın vakitte bu durumun değişmesini bekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu