Oyun

Hogwarts Legacy ve Gotham Knights 2023’e Ertelenmeyecek

Hogwarts Legacy ve Gotham Knights oyunlarının yayıncısı olan WarnerMedia’nın CEO’su Jason Killar, her iki oyunun da bu yıl piyasaya sürüleceği bilgisini yineledi. Jason Kilar, şirketin 2021 yılının dördüncü çeyreğine ve yıl geneline dair performansını ayrıntılandırdığı bir tweet serisinde, bu bilgiyi üstü kapalı bir formda paylaştı.

Killar, paylaştığı tweet’lerden birinde, şirketin 2022 planlarından kelam ederken “çok beklenen oyunların eksiksiz bir listesini sunmak” halinde bir tabir kullandı ve kelam konusu tweet’te Hogwarts Legacy ve Gotham Knights oyunlarının tanıtım görsellerine yer verdi.

Her iki oyunun da 2022 yılı içerisinde çıkış yapacakları belirtilse de, şu an için kesin çıkış tarihleri muhakkak değil. Bununla birlikte Hogwarts Legacy’nin geliştirme sürecinde problemler yaşandığına ve oyunun çıkışının 2023 yılına ertelenebileceğine dair birtakım söylentiler mevcut. Bu ortada Hogwarts Legacy oyununun çıkış tarihinin birinci olarak 2021 olarak duyurulduğunu ve daha sonra oyunu 2022 yılına ertelendiğini de hatırlatalım.

Gotham Knights’a gelecek olursak, oyun için yapılan son güncelleme, Ekim 2021’de bizleri Baykuşlar Mahkemesi ile tanıştıran yeni bir fragmandan ibaretti. Buna ek olarak tıpkı Hogwarts Legacy’de olduğu üzere, Gotham Knights’ın çıkış tarihi de birinci olarak 2021 olarak duyurulmuş ve geçen yılın başlarında oyunun çıkışı 2022 yılına ertelenmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu