Oyun

Hogwats Legacy, Şubat Ayındaki State of Play’de Gösterilebilir

Call of Duty ve Battlefield serilerine dair paylaştığı sızıntı bilgilerle tanınan Tom Henderson’a nazaran, bir sonraki büyük PlayStation aktifliği önümüzdeki ay gerçekleşebilir. Henderson 9 Ocak’ta attığı bir tweet’te, “Şu anki söylenti, bu ayın medya aktifliklerine ve geçmiş PlayStation tarihlerine dayanarak bir sonraki Sony aktifliğinin şubat ayında olabileceği istikametinde. Muhtemelen State of Play olacak, fakat bence büyük bir aktiflik olma potansiyeline sahip.” dedi.

GamesRadar’ın haberine nazaran, Henderson’ın tweet’inde belirttiği “geçmiş PlayStation tarihleri” sözü, muhtemelen Şubat 2021’de gerçekleşen ve Sony’nin Sifu ve Final Fantasy 7 Remake: Intergrade üzere oyunları tanıttığı ve Deathloop ve Returnal için fragmanlar gösterdiği State of Play aktifliğine atıfta bulunuyor. Şubat 2020’de ise rastgele bir State of Play aktifliği gerçekleşmemişti.

Henderson’ın muhtemel State of Play aktifliğinin büyük olabileceğini düşünmesinin sebebi ise değerli oyunların bu aktiflikte gösterilebilecek olma ihtimaline dayanıyor. Çünkü Henderson, Harry Potter hayranlarının merakla bekledikleri Hogwarts Legacy oyununun bu mümkün aktiflikte gösterilebileceğini ima etti. Bununla birlikte God of War Ragnarok da bu yıl çıkacağı için bu aktiflikte gösterilecek oyunlardan biri olabilir.

Natürel ki Henderson’ın bu açıklamaları, sırf bir tezden ibaret. Lakin daha evvel pek çok gerçek sızıntı bilgi paylaştığını göz önünde bulunduracak olursak, bu söylediklerinin gerçekleşme ihtimalinin hiç de düşük olmadığını söyleyebiliriz. Zati Sony Şubat ayında bir State of Play aktifliği düzenlemeyi planlıyorsa, önümüzdeki haftalarda bununla ilgili kesinlikle bir duyuru yapacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu