Teknoloji

HONOR Band 6’da Artık 95 Antrenman Modu Var

Global akıllı aygıt üreticisi HONOR, bir akıllı bileklikten çok daha fazlası olan HONOR Band 6 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile hem ölçüm hem de antrenman tarafına yeni özellikler geldi.

1.47 inç AMOLED ekranı ile neredeyse bir akıllı saat izlenimi bırakan HONOR Band 6’nın yeni güncellemesi ile akıllı bilekliğin halihazırda sahip olduğu 10 profesyonel antrenman moduna nazaran özelleştirilmiş 85 yeni antrenman modu daha ekleniyor. 95 idman modu ile artık yaz ya da kış fark etmeksizin çabucak hemen her spor kısmında kullanabileceğiniz HONOR Band 6, en büyük spor arkadaşınız oluyor.

Yeni güncellemeyi yapmak için bilekliği telefonla eşleştirdikten sonra sıhhat uygulamasından aygıtlara girmeniz ve HONOR Band 6’yı seçtikten sonra en alt kısımdan “donanım yazılımını güncelleme” seçeneğini tıklamanız kâfi oluyor. Buradan yazılım güncellemesini denetim ederek HONOR Band 6 için yayınlanan son güncellemeyi indirebilirsiniz.

1.47 inç büyüklüğüne, 2.5D kavisli cam ile gelen HONOR Band 6, yüzde 64’e kadar ekran/kasa oranı sunuluyor. 24 saatlik kalp atış suratı izleme, uyku izleme, bayanların aylıklarda döngü idaresi, kandaki oksijen ölçüsünün ölçümü (SpO2), Trurelax gerilim izleyici, antrenman modları ve daha fazlasına sahip olan HONOR Band 6, gün içinde en yakın asistanız oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu