Mobil

Honor Magic V bomba üzere geliyor! İşte o tarih

Katlanabilir telefon pazarı gitgide büyüyor diyebiliriz. Her ne kadar şu anda pazara Samsung öncülük etse de bir çok marka kendi katlanabilir aygıtlarını sunmaya başladı. Honor Magic V de katlanabilir bölümüne emin adımlarla giren bir aygıt olacak.

Honor, birinci katlanabilir akıllı telefonunun lansman tarihini doğrulayarak yıla güçlü başlamaya karar verdi. Honor Magic V, 10 Ocak‘ta Çin’de piyasaya sürülecek. Aktiflik çevrimiçi olarak yayınlanacak.

Honor Magic V bomba üzere geliyor! İşte o tarih

Katlanabilir telefon, Galazy Z Fold3‘e benzeri biçimde yatay olarak katlanacak. Aygıt hakkında bilinenlere gelecek olursak, tanıtım görselinden, kapak ekranının selfie kamerasını içeren bir deliğe sahip olduğunu gerideki ana kamera kurulumunun ise üç üniteye sahip olacağını görebiliyoruz. Ayrıyeten çift LED flaş ve birtakım ışık ve PDAF sensörleri de karşımıza çıkacak.

Honor Magic V‘in Snapdragon 8 Gen 1 ile gelen birinci katlanabilir olduğu resmi olarak doğrulandı ve bu da aygıtı 2022’nin birinci gerçek amiral gemisi haline getirdi. Söylentilere nazaran aygıt ayrıyeten kutudan 66W süratli şarj ve Android 12 ile çıkacak. Honor Magic V, global pazarlara çıkarsa elbet Google Services’ı destekleyecektir. 10 Ocak’ta gelecek olan aygıtın, Magic UI 6.0 ile birebir aktiflikte duyurulması olası. Siz Honor’un katlanabilir aygıtı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu