Mobil

Honor Magic V kamera ve batarya tarafında çok tezli

Honor Magic V, 10 Ocak’ta Çin’de piyasaya çıkıyor. Honor’un birinci katlanabilir telefonu Snapdragon 8 Gen 1 taşınabilir platforma sahip olacak. Geçen hafta, emniyetli bir kaynak olan Digital Chat Station, Magic V’in özellikleri hakkında kıymetli bilgileri paylaştı. Artık ise aygıtın pil ve kamera yapılandırmaları hakkında biraz daha bilgi edindik.

Honor Magic V kamera ve batarya tarafında çok savlı

Son tanıtımlar, Honor Magic V‘in kapak ekranının ve katlanabilir iç ekranının delikli bir dizayna sahip olacağını ortaya koydu. Aygıtın art tarafında üçlü kamera ünitesi bulunacak. Kaynak, Honor Magic V’in ön kamerasının ve iç kamerasının yaklaşık 42 megapiksel olduğunu ve bunun kulağa biraz garip geldiğini de belirtti. Telefonun art kamera kurulumunda 50 megapiksel + 50 megapiksel + 50 megapiksel üçlü kamera ünitesi bulunacak. Geçmiş raporlar, Sony IMX766’nın Magic V’in birincil sensörü olacağını ortaya koymuştu.

Magic V, 4.750 mAh pil ile desteklenecek. Aygıtın 3C sertifikası, 66W süratli şarj dayanağı taşıması bekleniyor.

Başka raporlar, aygıtın en son Magic UI 6.0’da çalışacağını argüman ediyor. 6,5 inç 90 Hz kapak ekranı ve 8 inç iç 120 Hz katlanabilir ekran barındırabilir. Aygıtın varyantlarından biri turuncu renkli deri bir geriye sahip olacak. 12 GB RAM + 256 GB depolama ve 12 GB RAM + 512 GB depolama seçenekleriyle gelebilir. Bu modellerin muhtemelen sırasıyla 13.999 Yuan (~2.195$) ve 14.999 Yuan (~2.352$) olarak fiyatlandırılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu