Mobil

Honor Magic V katlanabilir bölümünde unsur imza atacak

Daha dün Honor, yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonu Honor Magic V aygıtını tanıttı. Şirket, aslında Honor’un “ilk katlanabilir amiral gemisi” olacağını söylemek dışında çok bir ayrıntı vermedi.

Honor Magic V katlanabilir kesiminde prensip imza atacak

Bununla birlikte, Çin’de ortaya çıkan sızdırılmış bir rapora nazaran, Honor’un yaklaşmakta olan katlanabilir modeli hakkında diğer bir bilgi edindik. Rapora nazaran Honor’un yeni katlanabilir telefonu Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini kullanacak. Honor Magic V bunu yapan birinci katlanabilir aygıt olacak. 2022’de bu kategoride çok daha fazla giriş bekleniyor. Söylentiye nazaran Magic V, önümüzdeki ay büsbütün açıklanacak. O vakte kadar bununla ilgili çok daha fazla detayın halka açılması bekleniyor.

Evvelki sızıntılara nazaran Honor Magic V, 6,5″ kapak ekranına ve 8″ dahili ekrana sahip olacak. Her iki panelin de BOE tarafından tedarik edildiği argüman ediliyor.

Katlanabilir bölümünde şu anda Samsung başkan pozisyonunda olsa da Honor da emin adımlarla dala giriş yapıyor diyebiliriz. Geçtiğimiz devirlerde Huawei’den ayrılan Honor sıkıntı günler atlatsa da markasını düzgün toparladı. Katlanabilir bölümüne teknoloji devleri adım adım girerken Honor da bu pazardan geri kalmayı planlamıyor. Açıkçası katlanabilir telefon uzun periyodik olarak trend olur mu tartışılır. Siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu