Mobil

Honor Magic V, Snapdragon 8 Gen 1’li Birinci Katlanabilir Telefon Olacak

Honor, birkaç gün evvel yakın vakit içerisinde çıkacak olan katlanabilir akıllı telefonu Honor Magic V’ı tanıtmaya başladı. Aslında şirket, Honor Magic V’ın “ilk katlanabilir amiral gemisi” olacağını ve yakında çıkış yapacağını bildirmenin haricinde, yeni akıllı telefonuyla ilgili rastgele bir bilgi paylaşmadı.

Bununla birlikte, Çin’de ortaya çıkan sızdırılmış bir sunum slaytına sayesinde Honor’un çıkarmaya hazırlandığı yeni katlanabilir akıllı telefonu hakkında kıymetli bir bilgi edindik. Honor Magic V, Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini kullanacak. Hatta katlanabilir telefon,  Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini kullanan birinci katlanabilir aygıt olacak.

Daha evvel ortaya çıkan sızıntı bilgilere nazaran Honor Magic V, 6,5 inç boyutunda kapak ekranına ve 8 inç boyutunda ana ekrana sahip olacak. Bununla birlikte her iki ekran panelinin de BOE tarafından tedarik edildiği sav ediliyor.

GSM Arena’nın paylaşmış olduğu habere nazaran, Honor Magic V’ın önümüzdeki ay tam manasıyla tanıtılacağı varsayım ediliyor. Lakin o vakte kadar yeni katlanabilir akıllı telefon ile ilgili çok daha fazla detayın ortaya çıkması beklenmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu