Teknoloji

HONOR Robot Süpürge Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Akıllı telefon, aksesuarları ve giyilebilir aygıtlara ek olarak ülkemizde eser gamını genişletmeye devam eden global akıllı aygıt üreticisi HONOR, yeni robot süpürgesinin Türkiye’de satışa çıkacağını duyurdu. Robot süpürge pazarında yüksek performans ve uygun fiyata odaklanan HONOR, eser portföyüne HONOR Choice R1 Cleaner modelini eklemiş oldu.

Bilhassa son devirde robot süpürge kullanımı hayli yaygınlaştı. Gerek konutlarımızda gerekse de ofislerimizde robot süpürge kullanımı sayesinde çok daha kolay ve pratik bir paklık anlayışı hakim olmaya başladı. Akıllı teknolojiler konusunda Ar-Ge yatırımlarına devam eden HONOR ise yeni süpürge modeli HONOR Choice R1 Cleaner ile bu pazara sağlam bir giriş yapmayı hedefliyor.

Kolay ve otomatik kullanımı ile klâsik paklık anlayışının ötesine geçen HONOR Choice robot süpürge sahip olduğu 2600pa’lık emiş gücü ile yüksek bir performans sunuyor ve 510ml toz haznesi, 300ml’lik su haznesi ile uzun bir kullanım mühleti sağlıyor. 2600 mAh batarya kapasitesine sahip olan HONOR Choice robot süpürge bu sayede 90 dakika kesintisiz paklık imkanı sağlarken 240 dakikada tam şarj kapasitesine ulaşıyor.

2 adet yan fırçası ile sert yüzeyler ve halılarda kullanabileceğiniz HONOR Choice R1 Cleaner, 31.5 cm gövde çapı ve temperli cam yapısı ile tasarım tarafında da hafif ve kullanışlı bir formda karşımıza çıkıyor. Yalnızca 7.9 cm yüksekliğe sahip olan robot süpürge bu ince yapısı sayesinde ulaşılması sıkıntı noktalara ulaşabiliyor ve mobilyaların altına rahatça girebiliyor.

Rakiplerine kıyasla 58 – 70 dB aralığında sessiz bir performansa sahip olan HONOR’un akıllı süpürgesi ayrıyeten jiroskop sensörü sayesinde kullanmak istediğiniz alanın haritasını çıkartabiliyor. HONOR Choice App uygulaması sayesinde dilediğiniz ayarlamaları yapabileceğiniz robot süpürge tıpkı vakitte otomatik, kenar süpürme, sabit bir noktaya odaklanma ve programlı temizleme üzere modlara da sahip.

Google Asistan ve Amazon Alexa desteği de bulunan HONOR Choice R1 Cleaner, bu sayede sesli komut ile kullanılabiliyor ve basitçe yönetilebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu