Mobil

Honor’un katlanabilir aygıtı görüntülendi!

Honor, birinci katlanabilir akıllı telefonunun Honor Magic V olarak isimlendirildiğini resmen doğruladı. Şirket şimdi lansman tarihini açıklamamış olsa da şirketten gelen teaser’ların devam etmesi durumunda yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Şirket tarafından paylaşılan son teaser görüntüde, yakında çıkacak olan Honor Magic V katlanabilir akıllı telefonun tasarımı ortaya çıktı. Görüntü sayesinde telefonun nasıl görüneceği ve nasıl çalışacağı hakkında epey güzel fikir sahibi olduk. Akıllı telefonun, Galaxy Z Flip3 yahut Moto Razr akıllı telefonlarda gördüğümüz üzere kapaklı değil, Samsung Galaxy Z Fold3’e benzeri bir kitap ömrü katlama dizaynıyla geleceği doğrulandı.

Honor’un katlanabilir aygıtı görüntülendi!

Honor Magic V, büyük ekran tecrübesine odaklanılarak geliştiriliyor. Aygıt açıldıktan sonra tablet gibisi bir tecrübe sunacağı söyleniyor ve uygulamanın sistem ekranına uyarlanmasının da optimize edildiği söyleniyor. Honor CEO’su, Magic V’nin 2022’de piyasada bulunan başkan katlanabilir akıllı telefon olacağını argüman ediyor. Söylendiği üzere, şu anda bu yeni aygıtın piyasaya sürülmesi yahut bulunabilirliği hakkında rastgele bir bilgi yok. Lakin telefonun Ocak 2022’de resmiyet kazanmasını bekliyoruz.

Aygıtın, bu ayın başlarında piyasaya sürülen en yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tarafından desteklendiği onaylandı. Yakın tarihli bir sızıntı, yaklaşmakta olan Honor katlanabilir akıllı telefon için 8 inçlik bir iç ekran ve 6.5 inçlik bir kapak ekranı argüman ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu