Oyun

Horizon Forbidden West İçin PS4 Oynanış Görüntüsü Paylaşıldı

Guerrilla Games, 2017 yılında PlayStation 4 için çıkarttığı Horizon Zero Dawn oyununun devamı olan Horizon Forbidden West oyununun geliştirme sürecinin tamamlandığını resmi Twitter hesabından duyurdu. Böylelikle oyunun planlanan 18 Şubat çıkış tarihinde geleceği de mutlaklaşmış oldu.

Ayrıyeten GameSpot hem PlayStation 5 hem de PlayStation 4 için piyasaya sürülecek olan Sony’nin özel oyununun birinci defa bir PlayStation 4 konsolundaki oynanış imajları de yayınlandı. Bir PlayStation 4 Pro’dan alınan kısa oyun içi imajlarda, oyunun PlayStation 5’e kıyasla daha güçsüz donanımda stabil bir halde çalışması için grafiksel açıdan biraz taviz verildiği görülüyor.

Bununla birlikte Aralık ayı içerisinde de oyunun PlayStation 4 versiyonundan alınmış ekran imajları paylaşılmıştı. Ayrıyeten Game Informer, birkaç hafta evvel Horizon Forbidden West için yayımladığı ön incelemede, oyunun birinci oyuna kıyasla daha yeterli yan misyonlara sahip olacağını ve bu yan vazifelerin daha uygun mükafatlar sunacağını tabir etmişti.

Bu ortada yeniden birkaç hafta evvel Horizon Forbidden West’in oynanabilir PlayStation 4 versiyonunun sızdırıldığı ortaya çıkmıştı. Oyunun PlayStation 4 versiyonundan alındığı anlaşılan görseller toplumsal medyada paylaşılmaya başlanmış ve Sony tarafından paylaşılan tüm bu manzaralara telif hakkı ihtarında bulunulmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu