Oyun

Hot Wheels Unleashed Satışları 1 Milyonu Aştı

Hot Wheels Unleashed arcade yarış oyununun satışları milyon adedi geçmeyi başardı. Hatta oyuna daha fazla DLC geleceği için bu sayı daha da yüksek olacak üzere görünüyor. Hot Wheels Unleashed elde ettiği satış sayısıyla bugüne kadarki en süratli satan Milestone S.R.L. oyunu haline getirdi.

Hot Wheels Unleashed, Eylül ayının sonunda piyasaya sürüldü ve daha pak bir yarış tecrübesi için eşyalardan vazgeçerek Hot Wheels’in yepyeni hissini yakalamayı amaçlayan yesyeni bir arcade yarış oyunu olarak üretildi.

Direksiyonuna geçtiğiniz her araca kimi eşsiz sürüş tecrübeleri ekleyen farklı istatistiklere ve güçlendirme özelliklerine sahip olacaksınız. Ayrıyeten otomobilleri uygun gördüğünüz biçimde yükseltmek için para ve teçhizat da harcayabiliyorsunuz.

Hot Wheels Unleashed ayrıyeten, oyuncu olarak sizin beş farklı bölgeden birinde bir parkur inşa edebileceğiniz bir Pist Oluşturucu moduna da erişim sunuyor. Bunlar; yatak odası, neon ışıklı bir garaj, bir üniversite yerleşkesi, inşa halindeki bir gökdelenin birkaç katı ve bu yerlerden uzakta özel bir alan. Bir başlangıç ​​çizgisi belirlemenin yanı sıra, olasılıklar büsbütün sonsuz ve oyunun kampanyasını oynamak, kullanmanız için daha fazla kesim öğesinin kilidini açıyor.

Hot Wheels Unleashed şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series, Xbox One, Nintendo Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store) için mevcut.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu