Teknoloji

HUAWEI-Devialet Ortak Tasarımı Hoparlör: HUAWEI Sound Joy

HUAWEI Sound Joy, tüketicilere gittikleri her yerde inanılmaz rahatlık ve birinci sınıf ses tecrübeleri sunan, günlük kullanım için tasarlanmış kompakt, şık ve taşınabilir bir hoparlör. Dokuma kumaş tasarımı, IP67 dereceli toza ve suya dayanıklılık ve kaymaz yüzey, hoparlörü her şartta sağlam ve güçlü hale getiriyor. 26 saate kadar çalma müddetini destekleyen 8800 mAh geniş kapasiteli dahili pili ve süratli şarj dayanağı ile HUAWEI Sound Joy, her türlü dış yer partisine hayat verecek ülkü bir taşınabilir hoparlör.

202 mm yüksekliğinde ve 680 g tartısında ve 73 mm çapında olan HUAWEI Sound Joy’u taşıması bir su şişesi üzere taşımak kadar kolay. Piknik yapmaktan parkta yürüyüşe ve kentte bisiklete binmeye kadar HUAWEI Sound Joy, tüketicilerin en sevdikleri melodileri her türlü açık hava aktifliğine getirmelerini sağlayan mükemmel bir arkadaş.

İçinde bulunan 20W tam frekanslı hoparlör orta ve alçak seslerden, öbür tweeterlar ise tizlerden sorumludur. HUAWEI Sound Joy, tweeter için 0,7 inç ipek gibisi bir diyafram kullanarak, pak ve delici tizler için istikrarlı bir formda 20 kHz frekansa ulaşabilir. Daha az bozulma ve daha net yüksek notalarla daha pak ve daha varlıklı bas üretebilir.

Devialet’in SAM teknolojisinden yararlanan HUAWEI Sound Joy, en az bozulma ile daha özgün ses tecrübeleri sunuyor. İkonik Push-Push pasif radyatör, daha net ve distorsiyonsuz sesler üreterek ses dalgalarını dengelemek için art geriye yerleştirilmiş iki diyafram içeriyor.

Ayrıyeten, boyutuna karşın HUAWEI Sound Joy, hoparlör üniteleri çift frekans aralığı için optimize edildiğinden 2 metrelik bir aralıkta 79 dBA’ya kadar çıkabilir. Kalabalıklar ortasında dans ederken yüksek ses düzeyinde yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarmaya devam edebileceksiniz.

HUAWEI Sound Joy yalnızca taşınabilir değil, birebir vakitte akıllıdır. HUAWEI Sound Joy, dinleme tecrübelerinizi yükseltmeye yardımcı olan çeşitli akıllı özellikleri de takviyeler. Konutta sinema izlerken, ekstra ses kanalı misyonu görebilecek fazladan bir hoparlörünüz olsa beğenilen olmaz mıydı? Shake Stereo Link Up ile, daha sürükleyici sinema izleme tecrübeleri sunan bir stereo hoparlör seti oluşturmak için iki HUAWEI Sound Joy ünitesini eşleştirebilirsiniz.

HUAWEI Saat Denetimi öteki bir kullanışlı özelliktir. Bir sonraki dans rutininizi hazırlayan bir odada olduğunuzu hayal edin. Sound Joy’u bir HUAWEI akıllı saate direkt bağlayabilir, müziği ve sesi çarçabuk uzaktan denetim etmek için HUAWEI saatinizi kullanabilirsiniz.

Şanslıysanız, bir Bluetooth hoparlörü akıllı telefona bağlamak birkaç dakika kadar sürebilir. Lakin Tek Dokunuşla Transfer ile ses irtibatını tamamlamak için telefonunuzu hoparlöre dokundurmanız kafidir. Ayrıyeten Otomatik Keşif, hoparlörün kolay ilişki için yakındaki telefonları, tabletleri ve dizüstü bilgisayarları algılamasını sağlar. Bu iki akıllı özellik, sevdiğiniz müzikleri dinlemek için hoparlöre süratle ve rahat bir formda bağlanmanıza imkan tanır.

Son olarak, bir hoparlör saygın bir çalışma müddetine sahip olmadığında, özelliklerin hiçbiri değerli olmadığından pil de değerli bir rol oynar. HUAWEI Sound Joy, 8800 mAh pil içerir ve hoparlörün 26 saate kadar kesintisiz müzik çalmayı desteklemesini sağlar. Ek olarak, hoparlörün sırf üç saat içinde büsbütün şarj olmasını sağlayan 40W HUAWIE SuperCharge’ı dayanaklar. Sadece 10 dakikalık şarj ile hoparlör bir saat daha çalabilir. Hoparlör, yalnızca 3 saat içinde tam şarj olabilir.

HUAWEI Sound Joy obsidyen siyahı ve ladin yeşili renk seçenekleriyle 2.199 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunuluyor.

HUAWEI Online Mağaza Üzerinden Satın Almak İçin Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu