Teknoloji

HUAWEI MatePad Pro 12,6 Huawei Türkiye Online Mağazası’nda Ön Satışa Sunuldu

Dağıtılmış teknolojiden yararlanan yeni tablet, çok çeşitli yaratıcılık ve üretkenlik kullanım durumlarını destekleyebilen bir Üstün Aygıt oluşturmak için akıllı telefonlardan PC’lere ve akıllı TV’lere kadar öteki aygıtların yeteneklerini kullanabilir. HUAWEI MatePad Pro, güçlü Kirin 9000E işlemcisi ve yüzde 90 ekran-gövde oranı, milyonda bir kontrast oranı ve DCI-P3 geniş renk gamı dayanağı ile gelen 12,6 inç OLED FullView ekran ile donatıldı. Yeni ve geliştirilmiş Uygulama Çarpanı ve Çoklu Pencere özellikleri, çoklu misyonları her zamankinden daha meselesiz hale getirerek Huawei’nin tablet uygulamalarında yatay modu geliştiriyor.

HUAWEI MatePad Pro, 12,6 inç OLED FullView ekrana sahip. 16:10 en uzunluk oranı ve sadece 5,6 milimetrelik dar çerçeveleriyle ekran, yüzde 90 ekran-gövde oranı sunuyor. OLED FullView ekran ayrıyeten milyonda bir yüksek kontrast oranını ve geniş DCI-P3 renk gamını destekleyerek daha yeterli tanımlanmış ve gerçeğe yakın renkler üretmesini sağlıyor. HUAWEI MatePad Pro, ∆E < 0,5 renk doğruluğu derecesine sahip. Sırf kimi profesyonel seviyede monitörler tarafından elde edilen bu doğruluk seviyesi, tableti profesyonel fotoğrafçılar için mükemmel bir taşınabilir ikinci monitör haline getiriyor. Kaynakta emisyonları azaltan mavi ışık filtreleme donanım tahlili ile HUAWEI MatePad Pro, dünyanın çeşitli kuvvetli testlerden geçen ve TÜV Rheinland Full Deva Display 2.0 sertifikası alan birinci tabletidir.

HUAWEI MatePad Pro’daki parlak ekran, tüketicilere sürükleyici multimedya tecrübeleri sağlamak için geniş genlikli tweeter’lar ve woofer’lardan oluşan sekiz hoparlörlü bir ses sistemi ile tamamlanıyor.

Kullanıcıların muhtaçlık duydukları uygulamaları süratli bir biçimde bulmalarına yardımcı olmak için HUAWEI MatePad Pro, sırf sık kullanılan uygulamaları değil, tıpkı vakitte yakın vakitte kullanılan uygulamaları da görüntüleyen yeni bir Alt Yuva sunuyor. Yeni Hizmet Pencere Öğeleri, gerçek vakitli bilgileri görüntüleyebilir ve kullanıcıların, uygulamaları başlatmadan bile makul uygulama özelliklerine süratli ve rahat bir biçimde erişmesine imkan tanır. Bu widget’lar rastgele bir yere yerleştirilebilir ve ayrıyeten kullanıcıların aygıtlarını tercihlerine nazaran kişiselleştirmeleri için büsbütün özelleştirilebilir.

HarmonyOS’un dağıtılmış özelliklerinden yararlanan yeni HUAWEI MatePad Pro, yeni Tablet-PC Çoklu Ekran İş Birliği ile Ayna Modu, Genişletme Modu ve Collaborate Modu özelliklerini dayanaklar. Ayna Modunda, bağlı bilgisayarın ekranı tablet ekranına yansıtılarak kullanıcıların evrakları direkt imzalamasına ve not almasına yahut tıpkı profesyonel dizayncılar üzere HUAWEI M-Pencil (2. nesil) ve HUAWEI MatePad Pro ile bilgisayarda çizim yapmasına imkan tanır. Genişletme Modu, HUAWEI MatePad Pro’yu ikinci bir ekrana dönüştürerek daha fazla içerik görüntülemek için ekstra ekran alanı sağlar; referans gereçlerini denetim etmek yahut internette gezinmek için olağanüstüdür. Yenilikçi Collaborate Modu, HarmonyOS 2 ve Windows ortasında gerçek platformlar ortası etkileşimleri mümkün kılarak, kullanıcıların metin, fotoğraf ve evrak üzere içerikleri bağlı aygıtlar ortasında kolay bir sürükle – bırak formülüyle aktarmalarına imkan tanır. Tabletleri, akıllı telefonları ve PC’leri ayıran hudutları ortadan kaldıran Çoklu Ekran İş Birliği, kullanıcıların HUAWEI MatePad Pro ve öteki bağlı aygıtlarla yapabileceklerini geliştirerek, eskisinden daha üretken ve yaratıcı olmalarını sağlıyor.

Yeni Uygulama Çarpanı aktifken bir uygulamayı tek bir pencerede gösterirken, kullanıcılar artık tableti bırakmadan uygulama içeriğinde gezinmek için tablet ekranının her iki yanındaki boş alanları üst ve aşağı kaydırabilir. Kullanıcılar ayrıyeten birebir uygulamanın iki örneğini gösterebilir ve tıpkı uygulamayı iki defa başlatmışlar üzere pencerelerle etkileşim kurabilir. Haziran 2021 prestijiyle, yaklaşık 4.000 uygulama, kullanıcı tecrübelerini uygunlaştırmak için App Multiplier’ı benimsedi. Huawei, App Multiplier’ı daima geliştirerek yatay yönlendirmeyi destekleyen tablet uygulamalarının geliştirilmesine öncülük ediyor.

12,6 inçlik HUAWEI MatePad Pro, 2. Kuşak M-Pencil, Manyetik Klavye ve taşıma kılıfı ikramlarıyla birlikte HUAWEI Online Mağaza üzerinde önsatışa sunuldu. 14.000 TL fiyat etiketli tablet için ayrıyeten vade farksız 4 taksit fırsatı da kullanılabiliyor. Ön satış periyodu boyunca 100 TL ön ödeme yapan kullanıcılara ayrıyeten toplam fiyat üzerinden 200 TL indirim uygulanıyor.

HUAWEI MatePad Pro 12,6 Satın Almak İçin Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu