Mobil

Huawei P50 Pro ve P50 Pocket Küresel Pazarda Ön Siparişe Açıldı

Huawei P50 ve P50 Pocket modelleri artık küresel pazarda kullanılabilecek. Şirket birinci etapta Çin tarafında servis ettiği amiral gemisi modellerini yaklaşık bir yıl sonra dünya geneline sunmuş oldu.

Huawei P50 Pocket, kapatıldığında görünür bir boşluk bırakmayan, şirketin birinci katlanabilir kapaklı modeli. Bildirimleri önizlemek için 1” diyagonal harici dairesel bir ekran var. Bu ekran ayrıyeten ana kamera ile özçekimler için bir önizleme ekranı misyonu görüyor.

P50 Pro modeli ise şirketin amiral gemisi modelleri ortasında yer alıyor. Huawei, küresel pazarda bir ölçü yer kaybederken, tekrar de etkileyici sevilebilecek aygıtları sunuyor. P serisi fotoğraf odaklı bu telefon çıtayı bir sefer daha yükseltmiş oldu. P50 Pro ayrıyeten hoş bir ekranın yanı sıra pil performansı konusunda âlâ modeller ortasında yer alıyor.

Modeller; Asya Pasifik, Afrika, Orta Doğu ve Avrupa’da mevcut. Fakat ne yazık ki Türkiye’de satışa sunulmadı. İlerleyen periyotlarda gelip gelmeyeceği ise açıklanmadı.


P50 Pocket

P50 Pocket altın ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile geliyor. Altın renkli modelin 12 GB RAM ve 512 GB dâhili depolama ile birlikte ön sipariş fiyatı 1.599 Avro olarak açıklandı. Beyaz model ise 8 GB RAM ve 256 GB dâhili depolama seçeneğiyle birlikte 1.299 Avro fiyat etiketine sahip.

Huawei P50 Pro modeli ise altın ve siyah renk seçenekleriyle sunuluyor. 8 GB RAM ve 256 GB olarak tekli seçenek ile birlikte 1.199 Avro fiyat etiketine sahip olacak. Ayrıyeten aygıtı satın alan kullanıcılar için dilerlerse şarj standı 50 Avro’dan verilecek.

Son olarak P50 Pro modelinin ülkemizde de satışa sunulacağı şirket tarafından açıklanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu