Teknoloji

HUAWEI WATCH FIT küçük Türkiye’de Satışa Sunuldu

Huawei, WATCH FIT Serisinin en yeni üyesi HUAWEI WATCH FIT küçük Türkiye’de satışa sunuldu. HUAWEI WATCH FIT mini’nin saat gövdesi ve kulpları titanyum alaşımı, paslanmaz çelik, seramik ve öteki gereçlerden daha hafif olan alüminyum alaşımı ile üretildi.

Kayışı hariç 20 gram yükündeki HUAWEI WATCH FIT küçük, ister deri kayış ister yumuşak, cilt dostu, anti-alerjik floroelastomer saat kayışı olsun, kire ve tere karşı güçlü. Saat gövdesinin yüzeyi, kayışın kenarı ve kullanıcılarla temas eden yüzeyler itinayla işlendi. Şık, kavisli tasarım, giyerken rahat bir dokunuş sağlıyor.

Açık altın kare saat kasası, Buzlu Beyaz ve Kahve deri olmak üzere iki farklı renkte klasik saat kayışı ile eşleştirilerek kullanıcılara daha fazla seçim özgürlüğü sunuyor. Farklı renklerin kombinasyonu, her kullanıcı için çeşitli tarz muhtaçlıklarını karşılıyor. HUAWEI WATCH FIT küçük, cümbüş, iş yahut spor senaryolarında her vakit kullanıcının farklı moda muhtaçlıklarını karşılayabilir ve genel kıyafetin son dokunuşu olabilir.

Sırf modaya uygun saat kayışları seçeneğiyle birlikte gelmekle kalmaz, tıpkı vakitte kullanıcılar akıllı saati çeşitli saat yüzleri kullanarak kişiselleştirebilir. Saat yüzü mağazasında, kullanıcıların istedikleri vakit değiştirebilecekleri, farklı senaryoların moda ihtiyaçlarını karşılayan, bilekte şık ve sıra dışı bir tarz yaratan çeşitli tarz ve temalara sahip eşsiz saat yüzleri bulunuyor.

Bir sıhhat idaresi uzmanı olarak HUAWEI WATCH FIT küçük, kullanıcıların uygun antrenman alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmak için 96 kapsamlı idman moduna ve antrenman teşvik sistemine sahip. Otomatik idman algılama, gerçek idman bilgileri izleme ve profesyonel idman rehberliği sayesinde kullanıcıların fitness düzeylerini daha yeterli yönetmek için planlarını vaktinde ayarlamalarına yardımcı oluyor.

Kapalı ve açık alanda koşma, bisiklete binme, ip atlama, eliptik makine, kürek çekme vb. dahil 11 profesyonel antrenman modunun yanı sıra, fitness, top oyunları, dans, boş vakit antrenmanı ve tabiat sporları dahil 85 idman modu var.

HUAWEI WATCH FIT küçük, gerçek vakitli kalp atış suratı izleme ve idman tesiri değerlendirmesi üzere özellikleri de destekleyerek kullanıcıların kendi idman verimlilikleri ile sıhhat şartlarını anlamalarına yardımcı olmak için teklifler sunuyor. Kullanıcılar, HUAWEI Health uygulamasında antrenman maksatlarına nazaran yağ kaybı ve dayanıklılık geliştirme üzere farklı kalp atış suratı bölgeleri ayarlayabiliyorlar. HUAWEI WATCH FIT küçük, antrenmanlar sırasında kalp atış suratı bölgesini gerçek vakitli izleyerek bildirim sağlıyor. Kalp atış suratı evvelce ayarlanmış bölgeyi aştığında, akıllı saat otomatik olarak bir hatırlatıcı gönderir. Her kalp atış suratı bölgesinin kendi idman tesiri vardır ve kullanıcılar idman durumlarını gayelerine nazaran ayarlayabilir.

HUAWEI WATCH FIT küçük, Huawei giyilebilir aygıtlar ailesinin uzun pil ömrü özelliklerini devralarak gün uzunluğu kesintisiz ve kapsamlı sıhhat idaresi sağlıyor. Ayrıyeten adet döngüsü hatırlatıcılarını destekleyerek kullanıcıların kendi sıhhat durumlarını anlamalarına yardımcı oluyor. Tipik kullanımda 14 günlük pil ömrünü ve ağır kullanımda 10 günlük pil ömrünü destekliyor. Ultra uzun pil ömrü, kullanıcıların akıllı saati tüm gün, hatta uyurken bile takmalarına imkan tanıyor. Bunun da ötesinde, HUAWEI WATCH FIT küçük, Huawei’nin süratli şarj teknolojisini de destekliyor. Beş dakikalık şarj, akıllı saati iki günlük tipik kullanım boyunca yetecek pil ömrüne kavuşturuyor ve kullanıcılara idman yaparken, toplantı yaparken ve uyurken kontaklı bir tecrübe sunuyor.

HUAWEI WATCH FIT küçük, yüksek tarifli ve net manzara efektleri sağlamak için gerçek renklere sahip 1,47 inç esnek AMOLED ekrana sahip. AMOLED ekran sadece renk gamı bakımından LCD ekrandan daha geniş değil, tıpkı vakitte daha hafif ve daha ince. Bu nedenle daha dolgun renk, daha güçlü kontrast ve daha renkli ekran efektleri elde ederek kullanıcılara en üst seviyede görsel tecrübe sunuyor.

HUAWEI WATCH FIT küçük, vade farksız 4 taksit imkanıyla 1.199 TL satış fiyatı ile Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.

HUAWEI WATCH FIT küçük Satın Almak İçin Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu