Teknoloji

HUAWEI WATCH GT 3 ile Sıhhat İdaresi

HUAWEI WATCH GT 3, kullanıcıların bedenlerindeki değişiklikleri anlamalarına yardımcı olmak için kalp atış suratı, SpO2, uyku, teneffüs, gerilim, adet döngüsü vb. üzere tüm gün sıhhat idaresi sağlıyor. Akıllı telefonunuzdaki HUAWEI Sıhhat uygulaması ile antrenman ve sıhhat izleme datalarını vaktinde senkronize edebilir, sizin ve ailenizin fizikî ve zihinsel sıhhatini takip edebilir, sağlıklı bir hayat sürdürebilirsiniz.

Huawei, data sürece kapasitesini 4 kat artıran, sinyal kayıp oranını azaltan ve bilhassa dinamik kalp atış suratı izleme doğruluğunun düşük olduğu idman senaryolarında kalp atış suratı izleme doğruluğunu kapsamlı bir formda düzgünleştiren en yeni HUAWEI TruSeen 5.0+ teknolojisini en yeni akıllı saatine getirdi.

Dal çoklukla ölçüm eşiği olarak 10 bpm’lik sapmayı alır. Yeni HUAWEI WATCH GT 3, kullanıcılara daha yanlışsız bir kalp atış suratı ölçüm tecrübesi sağlamak için sapma eşiği olarak 5 bpm’yi kullanır. Yeni PPG 5.0 modülü sayesinde, aralıklı koşu ve hızlanan koşu üzere süratli kalp atış suratı değişiklikleri olan senaryolarda bile birden fazla senaryoda 5 bpm’lik sapma yüzde 95’in üzerine çıkabiliyor. HUAWEI TruSeen 5.0+’ın güçlü parazit önleyici ve gürültü azaltma tasarımı, sistemsiz hareketlerin neden olduğu hareket gürültüsüyle daha uygun başa çıkabilir ve HIIT, yoga, aerobik, ip atlama dahil olmak üzere idman yaparken kalp atış suratı ölçümünün doğruluğunu artırır.

HUAWEI TruSeen 5.0+’ın donanım ve yazılım yükseltmesi, SpO2 izlemenin doğruluğunu da artırıyor. Yenilikçi çoklu optik yol algoritması, alınan sinyali güzelleştirdiği üzere, kan oksijen çıkış suratı ve doğruluk oranını da geliştiriyor. Tıpkı vakitte multi-optik sinyalin geliştirilmesi ile düşük sıcaklık ve plato şartlarında da izleme doğruluğu sağlanıyor.

Huawei tarafından 4 yıldır geliştirilen ve derinlemesine optimize edilerek HUAWEI WATCH GT 3’e entegre edilen HUAWEI TruSleep 2.0, kullanıcının uykusunu rahatsız etmeden uyku basamağı izleme, gerçek vakitli kalp atış suratı izleme, uykuda teneffüs izleme ve uyku kalitesi tahlili yapabilir. HUAWEI WATCH GT 3 ayrıyeten kullanıcının uyku müddetini otomatik olarak algılayarak kapsamlı uyku yapısını (hafif uyku, derin uyku, REM ve uyanıklık dahil) sunabilir, uykuya dalma zahmeti, hafif uyku dahil altı tipik uyku sorununu gerçek bir halde tanımlayabilir. Gece kolay uyanma, erken uyanma, çoklu düşler, sistemsiz uyku alışkanlığı ve kullanıcının uyku kalitesini bilimsel olarak uygunlaştırmak için yüzlerce teklif ve şahsileştirilmiş hizmet sunar.

HUAWEI WATCH GT 3, adet döngüsü idaresini destekleyerek kullanıcılara bir sonraki adet döngüsü tarihini ve doğurganlık devrini akıllı algoritmaları sayesinde hatıraltıyor. HUAWEI WATCH GT 3 birebir vakitte gerilim idaresi yardımcınızdır. Kullanıcıların gerilimini 7/24 izler ve günün her saati sağlıklarıyla ilgilenir.

HUAWEI GT 3 46 ve 42 mm boyutlardan oluşan 4 farklı modeli, HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Ayrıyeten 4 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.

HUAWEI WATCH GT Satın Almak İçin Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu