Teknoloji

Hyundai i20 fiyatlarında 140 bin TL’lik indirim! Ocak fiyatları yüz güldürüyor!

B sınıfı hatchback denince akla gelen birinci modellerden birisi olan Hyundai i20, yeni kasasıyla da hayli sevilmişti. Yollarda sık sık gördüğümüz arabanın fiyatları uzun vakit sonra birinci kere indirime girdi. Biz de aracın versiyon seçenekleri ve yeni fiyat listesini sizlerle paylaşmak istedik. Dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım. İşte detaylar!

Hyundai i20 fiyat listesi: Bu fırsatı kaçırmayın

Hyundai i20 versiyon seçenekleri ile tüketicilerin gözdesi pozisyonunda. Minimal yapısı sayesinde kent içinde rahatlıkla kullanılabilen ve park problemini en aza indiren i20, bilhassa hanımların tercihi oluyor. Fakat erkeklerin de aracı tercih ettiğini söylememiz lazım. Pekala fakat araba baz donanım düzeyinde tüketicilere neler sunuyor? Kısaca bir göz atmış olalım.

Hyundai i20 giriş düzeyinde karşımıza 1.4 litrelik akaryakıtlı bir motor ile geliyor. 100 beygir güç üreten bu motora ise manuel şanzıman eşlik ediyor. Jump olarak isimlendirilen paketin şu anki fiyatı 263.674 TL. Şayet manuel yerine otomatik bir i20 satın almak istiyorum diyorsanız ödemeniz gereken bedel en az 326.918 TL oluyor.

Arabanın bütün versiyon seçenekleri ve fiyatlarına aşağıda hazırlamış olduğumuz listeden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu