Donanım

İkinci elde fiyatlar düşmeye başladı! Pekala hangi modelin fiyatı ne kadar?

Dolar kuru, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kabine Toplantısı sonrasında iktisada dair yaptığı açıklamalar sonrası başlayan sert düşüşünü sürdürürerek yüzde 33’ü aşan paha kaybıyla 12 TL’lere kadar gerilemiş. Sonrasında 10,43 TL’leri görmüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile, “Son periyotta yaşadığımız değerli sıkıntılardan biri döviz kurundaki istikrarsız dalgalanma ve fiyatlardaki fahiş artıştır. Bu iki meseleden döviz kurundaki dalgalanmayı denetim altına aldık. Yılbaşından itibaren kurun bu hafta başındaki üzere makul düzeyde istikrar kazanacağını değerlendiriyoruz” formunda kıymetlendirdi.

Yaşanan bu gelişmelerin akabinde ise araba fiyatlarındaki fiyat düşüşleri kendini gösterdi. Pekala hangi araba modelinin fiyatı ne kadar? Teknolojioku olarak ikinci el piyasasında en çok satan aktüel araç fiyatları sizler için derledik.

Not: Fiyatları dikate alırken, ortalama fiyatlar üzerinden kıymetlendirme yaptık. Ayrıyeten listemizde yer verdiğimiz araçlarda boya ve tramer kaydı olabileceğini de şimdiden belirtelim.

Dilerseniz artık de en çok indirime giren ikinci el arabaların hangileri olduklarına ve fiyatarına daima birlikte göz atalım. İşte o otomobiller!

Fiat Seri Palio Model 1.2 Active

2006 Yakıt Akaryakıt Vites Manuel

Fiyat: 77 Bin TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu