Oyun

İkramlı Canlı Yayın! ESO Legacy of the Bretons Yeniliklerini Konuşuyoruz

Elder Scrolls Online’ın yeni genişleme paketi olan Legacy of the Bretons duyuruldu. Biz de canlı yayında bu yeni ek pakete değiniyor ve yeniliklerden bahsediyoruz. Bol konuklu, bol ikramlı canlı yayını kaçırmayın.

“ESO’nun 20 milyonu aşkın oyuncusu ortaçağ kültürü ve mimarisiyle dolu, görkemli kaleler ve heyecan verici turnuva alanlarıyla kaplı cennet üzere bir adayı deneyimleyecek. Bu yılki kısmın kıssası, politik entrikalara odaklanacak. High Isle da Three Banners War’a son verecek barış müzakereleri için ittifak temsilcilerinin gelebileceği kusursuz bir yer. Tepeyi düzenleyen Society of the Steadfast olsa da oyuncular Ascendant Order’a ve kaotik planlarına karşı dikkatli olmalı.

Daha evvel keşfedilmemiş bir bölge olan Systres Takımadası’nda Akdeniz’in göz kamaştırıcı rüzgârlı kıyılarından esinlenildi. Hem insanların, hem elflerin soyundan gelen Bretonların vatanı olan büyüleyici High Isle diyarı da burada yer alıyor. Seçkinler feodal bir topluluk olan Gonfalon Bay’de yaşıyor. Burası High Isle’daki tüm siyasetin merkezi. Merhametsizlik burada en kıymetli faziletlerden biri.

Oyuncuların gerilerini kollamaları gerek! Geçtiğimiz yıl ESO oyunculara Yoldaşları getirdi. 2022’de de ZeniMax Online Studios bu sistemi geliştirecek. Oyuncular iki orijinal yoldaşa; sokaklarda büyüyen ve büyüye ilgi duyan bir Khajiit olan Ember ve oyunculara yardımcı olmayı vazife bilen heyecanlı bir şövalye olan Breton Isobel’e erişebilecek.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu